Na osiedlu Gardenia wykończenie domów gratis

Gardenia to osiedle 22 domów - 20 w zabudowie szeregowej i dwóch bliźniaków - powstających przy ul. Ogrodowej w Józefosławiu.
Budynki mają powierzchnie od 150 do 174 m kw. (bliźniaki - 163 m kw.). Do użytku zostaną oddane pod koniec roku. Inwestorem jest Ronson Development. Dla klientów, którzy do końca października zdecydują się na zakup domu w tej inwestycji, firma proponuje wykończenie gratis. Deweloper pokryje koszty wykończenia ścian, podłóg w całym domu, w tym gresu w kuchni, łazience, hallu oraz WC, wstawienia wszystkich drzwi oraz wyposażenia łazienek. Ponadto wykończenie obejmuje również kominek oraz wewnętrzne schody.

- Ofertę przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wszystkich tych, którzy rozważają zakup domu, ale z różnych przyczyn nie podjęli jeszcze finalnej decyzji. Nie ukrywamy, że poprzez zaoferowanie wykończenia domu w cenie chcemy ułatwić wybór potencjalnym klientom - mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. - Nasza oferta jest tym bardziej ciekawa, że domy w tym projekcie są praktycznie gotowe i podejmując decyzję o zakupie teraz, klienci będą mogli wprowadzić się do wykończonego domu zapewne jeszcze w tym roku - dodaje.

Ceny domów wahają się od 900,6 tys. do 1,04 mln zł.