Mieszkania i domy pod jednym dachem!

Wybór mieszkania czy domu to prawdziwe wyzwanie - tej właściwej oferty można szukać nawet miesiącami. Zamiast tonąć w gazetach i spędzać długie godziny w Internecie, już 12 i 13 września przyjdź na Torwar - na Targach Mieszkań i Targach Domów znajdziesz pełną ofertę stołecznego rynku nieruchomości.
Rynek nieruchomości wreszcie należy do klienta - ceny spadają w całym kraju, deweloperzy udzielają dużych rabatów, bardziej dostępne stały się kredyty hipoteczne, zyskuje na popularności rządowy program dopłat do kredytów "Rodzina na Swoim". Jednak ci, którzy liczą na dalsze spadki cen, sporo ryzykują - najlepsze oferty szybko znikają z rynku i dopóki deweloperzy nie rozpoczną nowych inwestycji, atrakcyjnych, dobrze zlokalizowanych nieruchomości nie będzie przybywać. - Nie ma lepszej okazji do mieszkaniowych zakupów niż jesienne edycje Targów Mieszkań i Targów Domów nowyadres.pl. Zamiast tracić czas na poszukiwania w Internecie, przeglądanie stosów gazet czy długie wyprawy do biur sprzedaży deweloperów, można przyjść na nasze targi, gdzie w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z kompletnym przekrojem nieruchomościowego rynku Warszawy i okolic. To może być ostatnia szansa na udane zakupy - podczas ostatnich spadków cen najbardziej funkcjonalne nieruchomości w najlepszych lokalizacjach były konsekwentnie wykupowane. Deweloperzy wciąż wstrzymują się z nowymi inwestycjami i niedługo na rynku zacznie brakować najatrakcyjniejszych ofert - zaprasza Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów. 12 i 13 września w hali Torwaru swoje oferty zaprezentuje blisko 160 wystawców z Warszawy i okolic, wśród nich deweloperzy prezentujący najnowsze inwestycje a na Targach Domów znajdziesz nie tylko gotowe domy w atrakcyjnych cenach. Jeśli masz już działkę, na Torwarze kupisz projekt, materiały budowlane i znajdziesz ekipę wykonawczą.

W ramach akcji "JESIENNE PROMOCJE TARGOWE" wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Pojawią się również agencje nieruchomości oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach licznych banków i doradców finansowych odwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne dotyczące nieruchomościowych transakcji pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości, m.in. prawnicy, doradcy finansowi, radcy prawni i analitycy rynku.

Zwiedzający otrzymają również towarzyszący targom bezpłatny album "Nieruchomości Mieszkaniowe - Warszawa i okolice, jesień 2009", oraz po raz pierwszy poradnik "Jak kupić mieszkanie?", zawierający wszystkie niezbędne informacje aby zakup mieszkania przebiegł bezpiecznie i bezproblemowo. Targi Mieszkań i Targi Domów na Torwarze to przegląd całego rynku nieruchomości w jednym miejscu i czasie. Wystarczy jeden dzień, aby dokonać trafnego wyboru!

Zobacz sobotni program Targów MieszkańZobacz niedzielny program Targów MieszkańZobacz sobotni program Targów DomówZobacz niedzielny program Targów DomówTargi Mieszkań, Targi Domów

12-13 września 2009 r.

Warszawa, COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00


www.nowyadres.pl