115. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

W dniach 09-10 kwietnia krakowskie Centrum Targowe Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14, stanie się miejscem gdzie każdy zainteresowany rynkiem nieruchomości znajdzie coś dla siebie. Na zwiedzających czekać będą specjalne oferty i promocje.

Organizowane cyklicznie przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań targi, to dobry czas, by bliżej poznać dewelopera, zapytać o wszystko i rozwiać ewentualne wątpliwości. Rozbudowana oferta targów pozwala na zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich ofert z regionu, dzięki czemu łatwo jest je porównać.

Dzięki obecności wykwalifikowanych ekspertów z branży finansowej, istnieje możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie sfinansowania nieruchomości, a dla tych, którzy głowią się nad aranżacją nowo nabytej nieruchomości, pomocą służyć będą obecni na targach architekci. Na targach będzie również bezpłatne doradztwo prawne adekwatne do charakteru targów.

Każdy odwiedzający Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy, zawierający ciekawostki z rynku mieszkaniowego, szczegółowy plan stoisk z listą wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi oraz mapę Krakowa z zaznaczonymi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi.

W sobotę 9 kwietnia dla klientów targowych zorganizowane będą wykłady w następujących tematach:

  • godz. 12.30
    Zakup mieszkania od dewelopera krok po kroku - Paweł Salwa, Krakowski Rynek Nieruchomości
  • godz. 13.00
    Analiza atrakcyjności mieszkaniowej dzielnic Krakowa - Jarosław Knap, Małopolski Przegląd Nieruchomości
  • godz.13.30
    Aktualne możliwości kredytowania zakupu mieszkania - Albert Opoka, Phinance

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator przygotował kolorowy plac zabaw, gdzie będzie można pozostawić swoich maluchów pod profesjonalną opieką  na czas zapoznania się z bogatą ofertą targową.

Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia w kawiarence targowej.

Bezpłatna wejściówka jest do pobrania, tutaj

Telefon: 12 630 17 57

Fax: 12 630 17 57

Email: biuro@sbdim.pl

WWW: www.gielda.sbdim.pl

Organizator: Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań

Więcej o: