Twój pomysł na spędzenie czasu w Central Park Ursynów

Poza takimi czynnikami jak lokalizacja, wielkość mieszkania czy cena, często wybierając swoje nowe lokum patrzymy na atrakcje, jakie może nam zaoferować dane miejsce. Zerknijmy zatem na kilka możliwości spędzenia wolnego czasu na terenie zlokalizowanego na Ursynowie osiedla.

1. Wypad nad jezioro i przejażdżka łódką

Atrakcja dla młodszych i starszych. Szczególnie oblegane w przypadku sprzyjających warunków pogodowych. Romantyczny wypad z ukochaną osobą na łódki, czy spacer wokół linii brzegowej bez konieczności opuszczania własnego osiedla? Czemu nie.

2. Kolacja w restauracji bądź kawa z przyjaciółmi

W centralnej części osiedla zostało wydzielone specjalne miejsce, przeznaczone na lokale użytkowe, takie jak restauracje czy małe kawiarenki. Korzystać z nich można niezależnie od pory dnia czy pogody. Menu poszczególnych lokali z pewnością pozwoli wybrać coś do jedzenia nawet najbardziej wysublimowanym kubkom smakowym.

3. Garden party na świeżym powietrzu

Zdecydowany plus dla osób lubiących grillowanie i przebywanie na świeżym powietrzu. Posiadacze mieszkań na parterze mogą zorganizować grilla w przylegającym do lokalu ogródku, osoby posiadające mieszkania w wyższych kondygnacjach skorzystają ze swoich balkonów i tarasów. Smacznie i zdrowo.

4. Central Park Ursynów jest eko

Wszystko za sprawą rowerów Veturilo, których stacje już niedługo zaczną działać w różnych częściach osiedla. Pozwoli to mieszkańcom na prowadzenie zdrowszego trybu życiu, lecz również odkorkowanie okolicznych terenów.

5. Rozległe tereny do biegania

Central Park Ursynów charakteryzuje się rozległymi terenami zielonymi. Choć miłośników biegania na bieżniach nie brakuje, nie ma co marnować pięknej, wakacyjnej pogody i zamykać się na siłowni. Tym bardziej, że infrastruktura osiedla wręcz zachęca do wyjścia na świeże powietrze.

6. Siłownia i nowoczesny klub fitness

Nie samym bieganiem człowiek żyje. Na terenie osiedla można znaleźć siłownię i klub fitness, zakres aktywności jest zatem bardzo szeroki. Ciekawa perspektywa zarówno dla tych lubiących poćwiczyć przed pracą, jak i tych oddających się treningom dopiero pod koniec dnia.

7. Piknik pod gołym niebem

Atrakcja szczególnie popularna wśród rodzin wielopokoleniowych, ostatnimi czasy zyskuje na popularności również wśród młodszych mieszkańców. Sposób na spędzenie czasu dla grupy przyjaciół, rodzin z dziećmi, lecz również seniorów.

8. Liczne place zabaw

Miejsce szczególnie popularne wśród najmłodszych mieszkańców. Place na osiedlu są nowoczesne, bezpieczne i kolorowe. Co ciekawe są również monitorowane. Stanowią rozrywkę której ulegnie nie jeden mały szkrab.

9. Boiska do gry w koszykówkę i piłkę nożną

Zakres aktywności fizycznych na osiedlu można poszerzyć o gry zespołowe. Po raz kolejny brak rozgraniczenia na młodszych i starszych. Wystarczy zebrać zespół i już można poczuć się jak gwiazda profesjonalnej ligi NBA. Zwolennicy piłki kopanej również znajdą tereny pozwalające im grać w ich ulubioną grę.

10. Sztukmistrzowie są wśród nas

Rosnącą popularnością cieszą się treningi akrobatyczne, żonglerka i fireshow na świeżym powietrzu. Każdą z tych rzeczy można ćwiczyć na terenie osiedla, a wolne przestrzenie pozwolą na dopracowanie do perfekcji nawet  najbardziej skomplikowanej sztuczki.

Jak widać Central Park Ursynów sprzyja aktywności fizycznej i przebywaniu na świeżym powietrzu. To właśnie dla takich osób dedykowane jest osiedle tworzone przez Marvipol. Mieszkanie kupione na tym osiedlu może okazać się strzałem w dziesiątkę.