Zamieszkaj w Mordorze

Tereny Mokotowa w okolicy Galerii Mokotów, które przecina między innymi ulica Domaniewska, Cybernetyki czy Postępu to tak zwany warszawski ?Mordor?. Od kilku lat jest to typowa dzielnica biurowa, charakteryzująca się wysokimi nowoczesnymi biurowcami, niewielką ilością terenów zielonych, szerokimi ulicami i dużym ruchem samochodowym.

W dzisiejszych czasach styl pracy jest wyjątkowo wymagający - najlepiej 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, zawsze i wszędzie. Młodzi ludzie, którzy zaczynają swoje dorosłe, zawodowe życie od pracy w korporacji są szczególnie mocno nastawieni na ciężką pracę i ograniczenie wolnego czasu. Dlatego też dogodnym rozwiązaniem jest zamieszkanie w niewielkiej odległości od miejsca zatrudnienia. Pozwala to przede wszystkim na ograniczeniu czasu spędzonego w samochodzie czy transporcie miejskim. Istotne jest też to, że ?Mordor? i okolice są bardzo dobrze zaopatrzone w przeróżnego rodzaju punkty usługowo-handlowe, czy rozrywkowe. Między innymi z tych właśnie powodów deweloperzy mieszkaniowi zaczęli prężnie inwestować w tej okolicy. Można oczywiście się spierać, czy takie uzależnienie od miejsca pracy jest właściwe. Pomijając jednak te kwestie, okolice ?warszawskiej dzielnicy biurowej? są również niezwykle atrakcyjne dla każdego, kto lubi nowoczesne budownictwo i ceni sobie łatwy dostęp do centrum miasta.

W samym sercu Mokotowa, w bliskim sąsiedztwie Metra Wilanowska, 3 przystanki od centrum ?Mordoru? powstaje nowoczesny, niewielki apartamentowiec, którego projekt wyróżnia się nowoczesnę architekturą i znakomitą lokalizacją. Inwestycja ?Manhattan Place? ma wyróżniać się ?nowatorskim połączeniem budynku mieszkalnego z wydzieloną częścią biurową oraz częścią usługowo-handlową, zlokalizowaną na poziomie parteru i 1.piętra.?

a

Zobacz >>

Przy ul. Cybernetyki, czyli w samym centrum ?prestiżowej i najszybciej rozwijającej się dzielnicy? mieści się zespół apartamentowy inwestycji Galeria Park. Osoby zainteresowane jednym z mieszkań mają do wyboru lokale o powierzchni od 37m2 do 155m2 oraz możliwość zakupu apartamentu z wykończeniem ?pod klucz?. Osiedle jest oczywiście bardzo nowoczesne, funkcjonalne, bezpieczne i starannie zagospodarowane. Deweloper postarał się także o organizację i rozplanowanie terenów zielonych.

a

Zobacz ofertę >>

a

Zobacz >>

Kolejną inwestycją godną zainteresowania w tej okolicy jest MODUO House. Budynek również znajduje się przy ulicy Cybernetyki, w południowej części Mokotowa. Jest to bardzo wygodne miejsce dla osób pracujących w ?Mordorze? oraz tych, które cenią sobie bogatą infrastrukturę społeczną (punkty handlowo-usługowe, trasy rowerowe itp.) MODUO House to niewysoki, ?nowoczesny kompleks mieszkaniowy z częścią usługową na parterze?.

a

Zobacz >>

Osoby zorientowane w najnowszych trendach i modnych miejscach do zamieszkania na mapie Warszawy, na pewno znają nowoczesny kompleks mieszkaniowy ?Woronicza Qbik?. Charakteryzuje się on wyjątkową loftową stylistyką i oryginalnym wykończeniem. Jest to miejsce szczególnie interesujące ze względu na sam projekt i wykonanie, które przypadło do gustu już wielu osobom.

a

Zobacz ofertę >>

Odrobinę dalej od zagłębia biurowców, za to w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego realizowany jest ?ostatni etap inwestycji w ramach osiedla mieszkaniowego Eko-Park?. Jest to jedna z najciekawszych architekonicznie i najbardzej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Charakteryzuje się nowoczesnym projektem i oryginalnym wykończeniem. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw, ozdobne drzewa oraz skwery zieleni i kaskady wodne.

a

Zobacz >>

Więcej o:
Komentarze (8)
Zamieszkaj w Mordorze
Zaloguj się
 • thomos85

  Oceniono 35 razy 25

  Hmm. Może mi ktoś wyjaśni jaka jest różnica między osobą, która kosztem swojego wolnego czasu ciężko pracuje w korporacji ("najlepiej 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, zawsze i wszędzie") a NIEWOLNIKIEM???

 • n0l0

  Oceniono 14 razy 8

  Ha ha ha w Mordorze wiele ulic jest wąskich i permanentnie zakorkowanych - więc dojazd z domu przy jednej z bocznych ulic Mordoru do Wołoskiej lub Marynarskiej zajmuje 30 min

 • grupalakatuz

  Oceniono 10 razy 2

  Zamieszkaj w korpo. Ależ wy mata nasrane w tej słoikowni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX