Maciej Górka - ekspert serwisu Domiporta.pl

redakcja
17.12.2014 15:01
A A A
?Od wielu lat obserwuję rynek nieruchomości w Polsce i na Świecie starając się zdiagnozować jakie są najlepsze praktyki i narzędzia stosowane w pracy wszystkich uczestników rynku. Dzięki zdobytej wiedzy pomagam partnerom biznesowym w rozwoju ich marki i zdobyciu odpowiedniej pozycji rynkowej.?

Maciej Górka w serwisie Domiporta.pl jest Ekspertem ds. nieruchomości i PR Managerem. W ramach powierzonych obowiązków jest odpowiedzialny między innymi za budowę eksperckiego wizerunku serwisu, prowadzeniem komunikacji w Social Media oraz współpracę z profesjonalnymi uczestnikami rynku nieruchomości. Zajmuje się również komentarzem sytuacji na rynku nieruchomości oraz szkoleniami dla wszystkich uczestników tej wymagającej branży.

Maciej Górka związany jest z branżą nieruchomości od 10 lat. W serwisie Domiporta.pl zajmował się głównie zarządzaniem sprzedażą i działaniami na rzecz propagowania dobrych praktyk rynkowych. Przez ostatnie półtora roku współpracował z agencją reklamową ReachLocal oraz rozwijał startup lojalnościowy Freebee.pl.

Ukończył Politechnikę Śląską Wydział Zarządzania i Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oraz uzyskał licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomości. Jako prelegent brał wielokrotnie udział w szkoleniach i kongresach branżowych.

Kontakt:

606-969-235

maciej.gorka@trader.pl


Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE