WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz

Rozważasz zakup domu, mieszkania lub działki? Szukasz inspiracji i materiałów do wykończenia swojej nieruchomości? Chcesz uzyskać poradę w zakresie doradztwa prawnego lub kredytowego? Przyjdź na 6. edycję WPR Targów Nieruchomości i Wnętrz, która odbędzie się 20 i 21 września w Pruszkowie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz to pierwsza regionalna giełda nieruchomości na Mazowszu. Podczas jesiennej, szóstej edycji swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców: deweloperów, samorządów, banków, doradców finansowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz firm z branż związanych z aranżacją wnętrz.
Na targach zobaczyć można będzie zarówno inwestycje z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące tylko w czasie imprezy. Goście będą mogli zapoznać się również z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. wyposażenia i aranżacji wnętrz oraz doradztwa finansowego. W specjalnej strefie znajdą się również stoiska samorządowe.

Dla gości imprezy przygotowanych zostanie wiele atrakcji, m.in. targowy klub malucha prowadzony przez brwinowskie przedszkole "Tuptuś" i kawiarnia targowa. Podczas imprezy będzie można skorzystać z bezpłatnej tablicy ogłoszeń. Wszyscy goście otrzymają katalog targowy prezentujący regionalne oferty mieszkaniowe z rynku pierwotnego i wtórnego oraz mapę inwestycji mieszkaniowych warszawskiego pasma zachodniego. Nie zabraknie także stoiska z bezpłatnymi poradami kredytowymi i prawnymi oraz centrum informacji o programie "Mieszkanie dla Młodych".

Targi są imprezą ogólnodostępną - wstęp jest wolny. Odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa Jana Starzyńskiego.

Partnerami strategicznymi targów są Longbridge, Agroman i drukarnia Alsprint. Patronat medialny objęły: Gazeta DOM, Gazeta WPR, WPR24.pl, Obiektyw.info oraz Brwinow24.pl

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz
20 i 21 września 2014 r. w godz. 10.00-16.00
Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

Wstęp wolny, www.targi.pruszkow.pl

Więcej o: