Przekonajcie się jak wygląda baranek Domiporta.pl!

Co ma wspólnego Domiporta.pl i baranek? Jak wygląda ten pomalowany przez serwis? I co wspólnego mają z tym wszystkim dzieci? Już odpowiadamy!
W minioną niedzielę, 13 kwietnia, Domiporta.pl malowała swojego baranka. Baranka, który wcześniej pasł się biały na łące w CH Blue City w Warszawie. A jak wyglądało to malowanie? Dużo zabawy, feeria barw, szczęśliwe dzieci i towarzystwo gwiazd, które razem z Domiprota.pl wystąpiły w niecodziennej roli. Obok więc Pauliny Holtz, Olgi Borys, Wojciecha Majchrzaka, Jacka Rozenka, Laury Łącz, Moniki Mrozowskiej i wielu innych aktorów i muzyków nasz serwis zdobił swojego baranka. Choć mogłoby się wydawać, że będzie dominowała pomarańczowa kolorystyka Domiporta.pl, pomalowany przez nas baranek zdobią chyba wszystkie kolory.

Domiporta.pl wspólnie z Fundacją MyMind wspiera dzieci, u których źle współpracują ze sobą zmysły: wzrok, słuch, dotyk, smak, węch, równowaga czy czucie głębokie. Ten ostatni zmysł odpowiedzialny jest za informowanie naszego umysłu, gdzie bez patrzenia na nasze kończyny się one znajdują. Gdy zmysły te nie współpracują ze sobą, dzieci mają problem z uczeniem się, koncentracją i prawidłowym rozwojem społeczno-emocjonalnym.

Serwis Domiporta.pl wychodząc naprzeciw trudnościom dzieci z dysfunkcją sensoryczną wspiera akcję podczas, której malował ostatnio baranki. "Pomaluj mi baranka - wielki gest dorosłego dla kogoś małego" ma na celu zwrócenie uwagi na trudności jakie napotykają dzieci oraz uzyskanie wsparcia przy stworzeniu i wyposażeniu specjalistycznej sali do integracji sensorycznej, a potem również pomoc w sfinansowaniu zajęć terapeutycznych dla małych mieszkańców Warszawy. Osoby, które chciałyby dołączyć do akcji trwającej od 4 kwietnia, mogą kupić własnego baranka lub wesprzeć fundację darowizną. 18 kwietnia podczas jej finału, wszystkie baranki będzie można podziwiać na zielonej łące w CH Blue City.

Domiporta.pl, choć jest serwisem nieruchomości, który dostarcza swoim użytkownikom oferty sprzedaży i najmu (jest już ich ponad milion!) oraz doradza m.in. jakie mieszkanie wybrać, kiedy najlepiej je kupić i jak urządzić, chętnie angażuje się w różne społecznie inicjatywy. Serwis włączył się więc w projekt pomocy dzieciom, które nie mają możliwości korzystania z prywatnych zajęć terapeutycznych, a dla których niewielka pomoc może oznaczać lepsze życie.Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Wolisz lokal z rynku wtórnego? Sprawdź ogłoszenia w naszym serwisie