Wykończenie mieszkania bez wykończenia siebie - możliwe?

Jaki jest koszt farby, podłogi czy płytek łazienkowych, gdzie znaleźć odpowiednich fachowców, czyli kilka słów o wykończeniu mieszkania.
Gdy uporamy się ze wszystkimi formalnościami i upragnione mieszkanie jest już na wyciągnięcie ręki, często zapominamy o jednym bardzo żmudnym i kosztownym etapie: wykończeniu. Wykończenie mieszkania to nie lada wyzwanie dla nowych lokatorów, a to właśnie detale wykończeniowe będą miały wpływ na komfort życia przez kolejnych kilka lat.

Wykończenie = koszmar

Wykończenie mieszkania lubi ciągnąć się miesiącami i pożerać coraz więcej budżetu (a na pewno o wiele więcej niż zakładaliśmy), opóźniając upragnioną chwilę wprowadzenia się do swojego własnego, nowiutkiego mieszkania.

Statystyki pokazują, że u 95% nowych lokatorów czas i pieniądze zainwestowane w wykończenie mieszkania przekracza pierwotne założenia nawet o 100%. Czy walka z fachowcami, wydane pieniądze na kolejne materiały i przedłużające się prace są nieuniknione?

Jest rozwiązanie

Deweloperzy posiłkując się badaniami marketingowymi, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zdecydowaliśmy się zaproponować naszym klientom wykończenie mieszkania w pakiecie Silver. Jest to konkretna korzyść dla potencjalnych nabywców - oszczędność pieniędzy i czasu- mówi Dorota La Croix z firmy BBI Development. - Postanowiliśmy wprowadzić ten rodzaj oferty przy inwestycji Małe Błonia w Szczecinie, ponieważ mieliśmy naprawdę wiele takich zapytań i sugestii od klientów - dodaje.

Pakiet SILVER obejmuje pełną aranżację łazienki wraz z wyposażeniem w ceramikę oraz armaturę, panele laminowane na podłogach, płytki podłogowe w holu, płytki ścienne w łazience oraz kuchni, drzwi wewnętrzne oraz malowanie ścian przy zachowaniu wysokiego standardu. Jednym słowem problem z wykończeniem z głowy.

Więcej na www.maleblonia.pl

Chcesz kupić nowe mieszkanie w Szczecinie? Odwiedź Domiporta.pl

Wolisz mieszkanie z rynku wtórnego? Sprawdź ogłoszenia ze Szczecina

Więcej o: