Domiporta.pl i Orange łączą siły

Serwis Domiporta.pl nawiązał strategiczną współpracę z PTK Centertel, operatorem sieci Orange. Dzięki niej klienci abonamentowi Domiporta.pl (agencje nieruchomości) mogą skorzystać ze specjalnej oferty Orange dla Firm.
Oferta "Domiporta Orange" umożliwia abonamentowym klientom serwisu (agencjom nieruchomości) korzystanie z atrakcyjnych pakietów na mobilny dostęp do internetu oraz tanich rozmów telefonicznych na preferencyjnych warunkach. Aby z niej skorzystać, wystarczy podpisać umowę na wybraną ofertę abonamentową w sieci Orange. Można to zrobić, kupując nową aktywację, przedłużając dotychczasową umowę z Orange lub przenosząc do Orange numer telefonu z innej sieci. Do wyboru są dwa warianty ofert - bez telefonu oraz z nowoczesnym smartfonem Samsung Galaxy Note w cenie 499 zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie wykupionego abonamentu w Domiporta.pl.

Domiporta.pl, dzięki współpracy z Orange, jest obecnie jedynym serwisem nieruchomości na rynku, który proponuje swoim klientom specjalną ofertę umożliwiająca obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem biura nieruchomości. - Misją portalu Domiporta.pl jest łączenie kupujących ze sprzedającymi nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom agencji nieruchomości, które są naszymi partnerami biznesowymi oraz uwzględniając jak ważny w ich funkcjonowaniu jest stały kontakt z klientami, dajemy im możliwość znacznego obniżenia kosztów prowadzenia działalności, dzięki strategicznemu partnerstwu z właścicielem marki Orange. Oferta dla naszych klientów zawiera preferencyjne, bardzo niskie stawki za rozmowy, a także pakiet transmisji danych i dostęp do internetu. - mówi Przemysław Mańkowski - Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży Trader.com (Polska).