Wiosenne Targi Mieszkań - Torwar, 14-15 luty

Znakomitym barometrem błyskawicznie zmieniającej się sytuacji na stołecznym rynku mieszkaniowym będą pierwsze w tym sezonie Mazowieckie Targi Mieszkań nowyadres.pl - już 14-15 lutego na Torwarze.
Targi Mieszkań to dla wystawców doskonała okazja do wyczucia nastrojów na rynku i zweryfikowania swojej wiedzy o preferencjach i możliwościach finansowych klientów, a dla zwiedzających - szansa na znalezienie wymarzonego "M" i przy okazji wynegocjowanie dużych rabatów

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy ceny na stołecznym rynku nieruchomości mieszkaniowych spadły o kilkanaście procent. Trudno wskazać budującą w Warszawie firmę deweloperską, która jeszcze nie zdecydowała się na obniżki cen oferowanych lokali, w ich ślady poszli również sprzedający na rynku wtórnym. Dawno już nabywcy nie byli w tak korzystnej sytuacji jak obecnie - rynek należy do nich, mogą przebierać w ofertach i negocjować duże, nawet dwucyfrowe rabaty. Specjalnie dla nich, w ramach akcji "Wielkie Wiosenne Promocje" wystawcy Mazowieckich Targów Mieszkań przygotowali wiele atrakcyjnych propozycji, które będą aktualne tylko podczas dni targowych.

- Po rekordowych zarówno pod względem frekwencji, jak i liczby wystawców jesiennych edycjach Mazowieckich Targów Mieszkań nie spoczywamy na laurach - podczas lutowych targów chcemy zaprezentować mieszkańcom Warszawy i okolic jak najpełniejszą ofertę lokalnego rynku. Mimo krachu na rynkach finansowych i ograniczeniach w udzielaniu kredytów hipotecznych przez banki, nasze najnowsze badania "Polski Rynek Mieszkaniowy 2008 - Popyt i preferencje nabywców" pokazały, że popyt na nieruchomości mieszkaniowe nie słabnie - taką inwestycję w ciągu najbliższych 3 lat planuje ponad 23 proc. mieszkańców Warszawy i okolic - mówi Jacek Michalski, dyrektor ds. sprzedaży firmy Nowy Adres, organizatora targów.

Targi Mieszkań to jedna z nielicznych imprez konsumenckich, podczas których zwiedzający dokonują najważniejszego w swoim życiu wyboru przyszłego mieszkania, domu, działki czy inwestycji. W lutym na Torwarze zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą blisko 100 wystawców: deweloperów (wśród nich m.in. Acciona Nieruchomości, Bouygues Immobiler, Dom Development S.A., Eco Classic, Lubasa, Pro Urba czy Unidevelopment), pośredników w obrocie nieruchomościami (Metrohouse S.A., BB Nieruchomości i in.) oraz instytucji finansowych (m. in. Deutsche Bank, Nordea Bank, PKO BP) i firm oferujących wyposażenie wnętrz (specjalne oferty zaprezentuje m.in. Park Handlowy Janki i Targówek).

Chcesz kupić mieszkanie lub dom? Przeszukaj nasze oferty

Chcesz sprzedać mieszkanie? Dodaj ogłoszenie w naszym serwisie

Kupno nowego mieszkania czy domu to duża inwestycja, wymagająca niemałych pieniędzy i starannego planowania. Z tym pierwszym problemem pomogą się uporać uczestniczące w targach banki i pośrednicy kredytowi, którzy doradzą najbardziej odpowiedni kredyt mieszkaniowy. Wszelkie zawiłości prawne dotyczące nieruchomościowych transakcji pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści rynku, m.in. prawnicy, doradcy finansowi, radcy prawni i analitycy. Szczególnie polecamy panele, podczas których eksperci Banku Gospodarstwa Krajowego oraz firmy kredyt24h.pl omówią szczegółowo warunki skorzystania z programu "Rodzina na swoim". Podczas targowych prelekcji poruszane będą też mało jeszcze znane kwestie świadectw energetycznych, które przedstawią specjaliści Grupy Medialnej Nieruchomości.

Zwiedzający otrzymają również towarzyszący targom bezpłatny, 100-stronicowy album "Nieruchomości Mieszkaniowe - Warszawa i okolice, wiosna 2009". Prezentowane w albumie inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna forma graficzna ułatwia porównywanie poszczególnych ofert. Publikacja będzie zawierać także liczne opracowania merytoryczne z zakresu prawa czy form finansowania zakupu nieruchomości. Na terenie imprezy można skorzystać z kącika zabaw dla dzieci, zostawiając w nim pociechy pod profesjonalną opieką. Dostępna jest także kawiarenka z gorącą kawą i przekąskami.

Mazowieckie Targi Mieszkań na Torwarze to przegląd całego stołecznego rynku nieruchomości w jednym miejscu i czasie. Wystarczy jeden dzień, aby dokonać trafnego wyboru!

Mazowieckie Targi Mieszkań, 14-15 lutego Warszawa, COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Targi będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 10.00 - 17.00. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 15 zł, dzieci do lat 15 wstęp wolny.


Źródło: nowyadres.pl