Gdzie mieszkają polskie gwiazdy?

Nie ma w Warszawie ulubionej przez celebrytów dzielnicy. Dominuje lewa strona, znane osoby chcą mieszkać na Mokotowie, Żoliborzu, Ochocie, w Śródmieściu i Wilanowie. Po prawej stronie Wisły uznanie zdobyła Praga Południe, najwięcej osób wybiera Saską Kępę.
Największym zainteresowaniem wśród znanych osób cieszy się warszawski Mokotów. Jak przekonują gwiazdy, mieszkanie w tej dzielnicy to prestiż. Tu swoje apartamenty kupiła większość prezenterów telewizyjnych, aktorów czy wokalistów. A mają w czym wybierać, począwszy od starych kamienic, po nowe osiedla apartamentowców czy domów. Na Mokotowie w starej kamienicy zamieszkała Małgorzata Foremniak. Ta dzielnica spodobała się także Tomaszowi Kammelowi; tutaj swój apartament upatrzył także Piotr Kraśko.

Mieszkania na Mokotowie na Domiporta.pl - sprawdź oferty »

Niedawno nowe mieszkanie na Mokotowie kupił Hubert Urbański. W tej dzielnicy zadomowiła się już Katarzyna Zielińska, podobnie zresztą Natalia Lesz. W najbliższym czasie do budowanego obecnie soft loftu wprowadzi się Tomasz Karolak. W jednej z najlepszych inwestycji w tej dzielnicy mieszka Cezary Pazura.

Zainteresowaniem cieszy się także Ochota. To bardzo atrakcyjne miejsce do mieszkania - mówią gwiazdy polskiej sceny. W tej dzielnicy mieszka Paweł Małaszyński czy Agnieszka Dygant. Jakiś czas temu popularny aktor zdecydował się na zakup mieszkania na nowym osiedlu. Z kolei Dygant mieszka w zabytkowej kamienicy. A Anna Mucha zamieniła mieszkanie w centrum Warszawy na dom na Ochocie.

Zobacz mieszkania na Ochocie na Domiporta.pl»

Mieszkania czy apartamenty w centrum stolicy cieszą się wśród gwiazd dużym zainteresowaniem. W tej dzielnicy mieszka m.in. Piotr Adamczyk, a niedawno na zakup apartamentu w zdecydowali się Grażyna Wolszczak z Cezarym Harasimowiczem. Aktorka - co wielokrotnie podkreślała - z okien swojego mieszkania ma piękny widok na Stare Miasto. Na Powiślu dobrze czuje się Kuba Wojewódzki. Showman zamieszkał w luksusowym apartamentowcu.

Gwiazdy omijają Ursus czy Włochy. Niewielkim zainteresowaniem wśród celebrytów cieszą się takie dzielnice jak Wola, Bemowo czy Ursynów. Bemowo to ulubione miejsce Mariusza Pudzianowskiego. To jeden z lepszych ekspertów mieszkaniowych, jeżeli chodzi o inwestycje. Z kolei na Ursynowie mieszkają ludzie sportu m.in. Janusz Wójcik czy Radosław Majdan. Ursynowski klimat przypadł do gustu także Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej.

Co do kupienia na Ursynowie? Sprawdź na Domiporta.pl »

O wiele większą migrację, zwłaszcza wśród młodszych celebrytów widać w Wilanowie. W tej dzielnicy znane osoby decydują się albo na zakup apartamentowca w Miasteczku Wilanów albo na kupno domu z dużym ogrodem w willowej części tej dzielnicy. Wilanów upatrzyli sobie m.in. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Z kolei znana pogodynka kupiła duży apartament w Miasteczku Wilanów.

Tę dzielnicę mocno promowali także Edyta Górniak (osiedle w Miasteczku Wilanów) czy Piotr Rubik (dom na luksusowym osiedlu). Kolorowe pisma informowały niedawno, że Powiśle na Wilanów zamieni Małgorzata Kożuchowska.

Wilanów - oferty mieszkań na Domiporta.pl »

Modny wśród gwiazd jest także stołeczny Żoliborz. Ta dzielnica przypadła do gustu nie tylko politykom czy znanym dziennikarzom. Na Żoliborzu mieszka aktor, a ostatnio także i deweloper, Michał Milowicz. Na przeprowadzkę na Żoliborz zdecydowała się dziennikarka i znana podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Mniejszym zainteresowaniem cieszy się prawa strona Wisły. Najczęściej aktorzy czy ludzie telewizji wybierają Pragę Południe. Ulubionym miejscem jest prestiżowa jej część - Saska Kępa. Na apartament na Pradze Południe zdecydował się Michał Żebrowski. Na Saskiej Kępie mieszkają także Katarzyna Figura, Augustin Egurrola czy Robert Więckiewicz.

A może mieszkanie na Pradze? Sprawdź ofertę na Domiporta.pl »