W sobotę mieszkania są najtańsze

Dab
21.06.2012 14:15
A A A
Osiedle Przy Ratuszu, Bemowo, Dom Development. To samo mieszkanie od poniedziałku do piątku droższe, w sobotę cena leci w dół.

Osiedle Przy Ratuszu, Bemowo, Dom Development. To samo mieszkanie od poniedziałku do piątku droższe, w sobotę cena leci w dół. (Fot. materiały prasowe)

Nie kupuj mieszkania w dni robocze, bo są droższe. Wiele firm wprowadza specjalne niższe ceny dla klientów, którzy w sobotę zamiast do galerii handlowej wybiorą się na teren ich inwestycji. Zyskać można do kilkudziesięciu tysięcy złotych
W najbliższą sobotę spółka Budimex Nieruchomości organizuje "Fajny dzień otwarty" Nazwa trochę nietypowa, nawiązująca hasłem do języka facebookowiczów. Deweloper zapewnia, że tylko tego dnia wybrane mieszkania będą dostępne w programie "Rodzina na swoim" w cenie 5900 zł za m kw. Zdaniem firmy obniżka cen ma sprawić, że będzie to "najfajniejszy dzień otwarty".

Ale konkurencja nie zamierza biernie przyglądać się tej firmie. Do swojej nowej inwestycji na Bemowie zachęca spółka Profbud. "Dla klientów dnia otwartego osiedla Eskadra jest oferta specjalna" - zapewnia deweloper.

Specjalnymi sobotnimi bonusami, do swojej inwestycji w podwarszawskim Józefosławiu, chce także przyciągnąć klientów firma Queens Garden. Podobnych ofert na najbliższą sobotę jest kilkanaście.

Ile można zyskać w sobotę?

W zeszłą sobotę Dom Development organizował Dzień otwarty na osiedlu Wilno położonym na warszawskim Targówku. Aby przyciągnąć liczne grono klientów firma zachęcała specjalnymi upustami. "Dla gościa dnia otwartego mieszkania już od 5800 zł za m kw." W najbliższą sobotę specjalne ceny zostały przypisane do mieszkań na warszawskim Bemowie.

- Zawsze na dni otwarte przygotowujemy specjalne oferty na kilkanaście mieszkań, które znajdują się w sprzedaży na danym osiedlu. Zwykle można wtedy kupić wybrane mieszkania nawet o 10 proc. taniej - mówi Radosław Bieliński, ekspert ds. komunikacji i marketingu w Dom Development.

Co na to konkurencja? Tu także słyszymy konkretne kwoty. Oto przykłady z brzegu. "Zapraszamy na dni otwarte" - zachęca spółka Marvipol Development do swojej inwestycji Apartamenty Mokotów Park. "Dla potencjalnych klientów przygotowaliśmy specjalne promocje nawet do 55.000 zł" - przekonuje deweloper.

"Sobota na osiedlu Wola Prestige! Jedyny taki dzień, gdzie rabaty sięgają nawet 80 tysięcy złotych" - zachęca firma Home Invest. W czasie sobotnich dni otwartych klienci mogą zyskać upusty od kilkuset złotych do 1 tysiąca złotych na każdym metrze kwadratowym.

Zobacz oferty nowych mieszkań na Domiporta.pl

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE