Szkolni mistrzowie montażu

W miniony weekend w Zespole Szkół Budowlanych w Chorzowie odbyło się szkolenie dla uczniów, mające na celu pokazanie podstawowych zasad warstwowego montażu okien.
Wizyta w szkole budowlanej potwierdza zainteresowanie przyszłych adeptów zawodu fachowym montażem warstwowym okien. Kilkugodzinne szkolenie, przeprowadzone przez eksperta Zrzeszenia Montażystów Stolarki i doradcę firmy Drutex SA, obejmowało wykłady oraz ćwiczenia praktyczne. Montaż okien odbywał się na specjalnie do tego celu wymurowanej ściance. Uczniowie wykazali duże zainteresowanie i spory zasób wiedzy.

Uczestnikom szkolenia zostaną wręczone Świadectwa Umiejętności. Uroczystość odbędzie się w dniach 26-27 maja, podczas targów budowlanych i Warsztatów Montażowych organizowanych na terenie Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Niebawem ekspertów Zrzeszenia czeka wizyta w kolejnej placówce, tym razem w Warszawie. Szkoły budowlane zainteresowane tego rodzaju specjalistycznym mogą kontaktować się z organizatorami - wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie www.montaze.info.pl.Zobacz oferty działek na sprzedaż w Chorzowie na Domiporta.pl