Ogłoszenia z Domiporta.pl na serwisie Trójmiasto.pl

Serwis Domiporta.pl podpisał umowę partnerską z serwisem Trójmiasto.pl. Od stycznia 2012 r., ogłoszenia nieruchomości z województwa pomorskiego publikowane na serwisie Domiporta.pl, będą ukazywać się również na lokalnym serwisie - Trójmiasto.pl.
Współpraca z Trojmiasto.pl jest dodatkowym miejscem prezentacji ofert klientów Domiporta.pl z Pomorza, co zwiększa skuteczność prezentowanych ogłoszeń i pozwala dotrzeć z ofertą do jeszcze szerszego grona użytkowników.

Trójmiasto.pl to lokalny serwis z województwa pomorskiego, odwiedzany miesięcznie przez blisko 950 tys. użytkowników, którzy generują niemal 53 mln odsłon. (źródło: Megapanel PBI/Gemius, październik 2011).

Domiporta.pl należy do Grupy Trader.com (Polska), która jest wydawcą gazet i dostawcą serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Domiporta.pl jest kluczowym serwisem ogłoszeniowym dla branży nieruchomości. Codziennie na Domiporta.pl prezentowanych jest ponad 1 mln ofert, z rynku wtórnego, pierwotnego i komercyjnego. Z serwisu korzysta miesięcznie prawie 400 tys. użytkowników, którzy generują ponad 12 mln odsłon (źródło: Megapanel PBI/Gemius, październik 2011).

Sprawdź:

Najnowsze ogłoszenia w serwisie Domiporta.pl