Zapraszamy na targi mieszkaniowe!

W dniach 10 i 11 września 2011 na warszawskim Torwarze odbędzie się 34. edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO. W jednym miejscu i czasie można będzie zapoznać się z ofertą stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 200 wystawców. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i ?z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum.
Jesienna edycja targów zapowiada się wyjątkowo. Deweloperzy deklarują niezwykle bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach, wznowienie sprzedaży w projektach, w których czasowo wstrzymano ją z powodu impasu, dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych klientów i specjalne promocje.

Wrzesień to idealny moment, aby przyjść na targi mieszkaniowe, rozejrzeć się za własnym "M", porozmawiać z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, wytargować 0% prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego oraz minimalną marżę, poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania.

Warto przyjść na Targi i skorzystać z bogatego programu otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie dużej dawki wiedzy z dziedziny prawa odnoszącej się m.in.: do umów z deweloperem (forma, istotne postanowienia, konsekwencje) oraz bezpieczeństwa transakcji na rynku wtórnym. Odbędzie się cykl spotkań dotyczących rozliczeń podatkowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz, dostosowaniu do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera bądź przebudowie mieszkania z rynku wtórnego.

Dodatkowo w Strefie Porad serwisu me-mieszkania.pl wszystkim zainteresowanym służyć będą radą i pomocą eksperci, w następujących punktach konsultacyjnych: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja.

Wszyscy goście targów otrzymają Raport "Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe - jesień 2011" z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych i analizy rynku mieszkaniowego opracowane przez serwis me-mieszkania.pl, a także artykuły poradnikowe. W Raporcie znajdą się informacje o lokalizacji inwestycji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży oraz zdjęcie lub wizualizacja budynku.

Więcej: www.targimieszkaniowe.plWSTĘP NA TARGI

34. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE można odwiedzać:

10 i 11 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 - 17.00

TORWAR, ul. Łazienkowska 6a.