Rodzina na swoim

 • "Rodzina na swoim" w droższym mieszkaniu

  Jeszcze więcej mieszkań będzie od 1 kwietnia objętych budżetową dopłatą do kredytu na ich zakup. Jednak w niektórych miastach będzie się można na nią załapać najpewniej jeszcze tylko przez niespełna trzy miesiące.

  Marek Wielgo
 • Nie każda rodzina na swoim

  Z kredytu z dopłatą można będzie kupić jedynie nowe mieszkanie. Spadną ceny mieszkań, ale tylko tych najtańszych. Kto zyska, a kto straci na ostatnich zmianach w programie "Rodzina na swoim"?

  Wojciech Grejciun
 • Więcej mieszkań w ?Rodzinie na swoim"

  Więcej mieszkań w ?Rodzinie na swoim"

  1 października zaczną obowiązywać nowe limity cen mieszkań, na które można zaciągnąć kredyt z dopłatą z rządowego programu ?Rodzina na swoim?

  Michał Wojtczuk
 • Wielka Rodzina w Dom Development

  Wielka Rodzina w Dom Development

  W najbliższy piątek i sobotę inwestor organizuje dni otwarte z programem ?Rodzina na swoim?. Inni deweloperzy także przygotowali dni otwarte w swoich inwestycjach. Inwestorzy chcą zachęcić kupujących rabatami, ale te nie są zbyt atrakcyjne

  Dariusz Brzostek
 • Nowe limity dla "Rodziny"

  Od początku drugiego kwartału 2010 r. zaczęły obowiązywać nowe wysokości limitów cen metra kwadratowego mieszkania w ramach programu Rodzina na swoim

  Na podstawie raportu opr. Dariusz Brzostek
 • "Rodzina na swoim" w 2010 r. bez zmian

  Czy osoby samotne będą mogły w tym roku sięgnąć po budżetową dopłatę do kredytu mieszkaniowego? Rząd wciąż nie podjął decyzji w tej sprawie, podobnie jak w sprawie wyłączenia z programu rynku wtórnego.

  mawi
 • Rodzina na swoim w 2010 roku

  Rodzina na swoim w 2010 roku

  Najwięcej, bo aż o 30 procent w ciągu całego 2009 roku wzrósł odsetek mieszkań, jakie można kupić korzystając z preferencyjnego kredytu w ramach programu ,,Rodzina na swoim'' w Gdańsku. Jednak największy wybór mieszkań wciąż pozostaje w Poznaniu.

  Aleksandra Szarek-Ostrowska - Specjalista Rynku Nieruchomości, Home Broker
 • Za pół roku "Rodzina na swoim" też dla singli

  Rząd nie zamierza się spieszyć z modyfikacją programu "Rodzina na swoim", który zakłada dopłaty do kredytów mieszkaniowych. Osoby samotne, których obecnie ten program nie obejmuje, mogą liczyć na tego typu dopłaty nie wcześniej niż od połowy przyszłego roku.

  Marek Wielgo
 • Koniec "Rodziny na swoim"?

  Ekonomiści z mieszanymi uczuciami przyjęli zapowiedź Ministerstwa Infrastruktury o likwidacji programu "Rodzina na swoim", w ramach którego państwo pomaga spłacać kredyty mieszkaniowe. Priorytetem ma być budowa mieszkań pod wynajem

  Marek Wielgo
 • Rząd zlikwiduje "Rodzinę na swoim". Ale zachęci do wynajmu

  Rząd chce zrezygnować z dopłat do kredytów mieszkaniowych w programie "Rodzina na swoim". Za to zamierza zachęcić deweloperów do budowy mieszkań na wynajem. Lokatorzy będą mogli je wykupić w ciągu dziesięciu lat - dowiedziała się "Gazeta".

  Marek Wielgo