Oferta dla Deweloperów

Dlaczego Domiporta.pl

Wieloletnia współpraca z małymi, średnimi oraz największymi firmami deweloperskimi, zaowocowała stworzeniem serwisu ściśle dopasowanego do potrzeb rynku. Domiporta.pl skutecznie łączy kupujących i sprzedających, dając obu stronom satysfakcję z nawiązania kontaktu, a następnie finalizacji transakcji

Oto nasze mocne strony, dzięki którym wspomagamy Twoją sprzedaż:

Największy zasięg w kategorii nieruchomości
Jako grupa dysponujemy największym zasięgiem w kategorii budownictwo i nieruchomości. W połączeniu z siecią serwisów partnerskich, takich jak NF.pl, Money.pl, Trójmiasto.pl oraz Gazeta.pl oferujemy najlepszą widoczność Twoich ofert w internecie.
Dodatkowa promocja w mediach
Oferty publikowane w serwisie są dostępne nie tylko w internecie, ale także wybrane ogłoszenia promowane są w dodatku Gazety Wyborczej "Gazeta Dom", który ukazuje się co tydzień w środy.
W Domiporta.pl znajdziesz swoich przyszłych klientów
Naszym użytkownikiem są głównie osoby w wieku 24-35 z wykształceniem średnim i wyż-szym, zarówno kobiety jak i mężczyźni (Dane Megapanel PBI/Gemius, maj 2012). Profil ten doskonale pokrywa się z analizami GUS dotyczącymi statystycznego nabywcy mieszkania.
Wygodna nawigacja i bogata baza ofert
Wszystkie oferty dostępne w naszym serwisie są przez nas monitorowane pod kątem jakości oraz aktualności. Wykonujemy regularne badania użytkowników w celu optymalizacji działania wyszukiwarki. Dzięki temu nasi użytkownicy a Twoi klienci powracają do nas i systematycznie poszukują informacji na temat nowo dodanych inwestycji.
Lepsza efektywność dla kampanii reklamowej
Korzystając z oferty dla klientów profesjonalnych otrzymujesz możliwość publikacji dużej ilości ofert w niższej cenie. Oferty będą pogrupowane w inwestycje, dzięki czemu ich przeglądanie będzie łatwe i wygodne dla klientów. Co więcej, zyskujesz nowe możliwości promocji mieszkań będących aktualnie w sprzedaży.
Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego już teraz!