Oferta dla Agencji Nieruchomości

Dlaczego Domiporta.pl

Nasze doświadczenie we współpracy z biurami nieruchomości jest oparte na wieloletniej praktyce. Na jej bazie powstał serwis ściśle dopasowany do potrzeb nowoczesnego rynku nieruchomości. Od wielu lat Domiporta.pl skutecznie łączy sprzedawców z nabywcami, dając satysfakcję kolejnym osobom poszukującym nowego miejsca do zamieszkania.

Zobacz nasze mocne strony, dzięki którym wspomagamy Twoją sprzedaż:

Jesteśmy numerem 1 pod względem zasięgu!
Jako grupa dysponujemy największym zasięgiem w kategorii budownictwo i nieruchomości. W połączeniu z siecią serwisów partnerskich, takich jak NF.pl, Trójmiasto.pl oraz Gazeta.pl oferujemy najlepszą widoczność Twoich ofert w internecie.
Działamy wielokierunkowo
Oferty publikowane w serwisie są dostępne nie tylko w internecie, ale także wybrane ogłoszenia promowane są w dodatku Gazety Wyborczej "Gazeta Dom", który ukazuje się co tydzień w środy.
Skuteczna grupa docelowa
Naszym użytkownikiem są głównie osoby w wieku 24-35 z wykształceniem średnim i wyższym, zarówno kobiety jak i mężczyźni (dane Megapanel PBI/Gemius, maj 2012). Profil ten doskonale pokrywa się z analizami GUS, dotyczącymi statystycznego nabywcy mieszkania.
Bogata baza aktualnych ofert
Wszystkie oferty dostępne w naszym serwisie są przez nas stale monitorowane pod kątem jakości oraz aktualności. Wykonujemy regularne badania użytkowników w celu optymalizacji działania wyszukiwarki. Dzięki temu nasi użytkownicy a Twoi klienci powracają do nas i systematycznie przeszukują listy ofert.
Automatyczny eksport ofert
Domiporta.pl współpracuje ze wszystkimi popularnymi programami za pomocą, których możliwy jest eksport ofert do portalu. Dzięki temu za pomocą kilku kliknięć myszki możesz zaktualizować bazę swoich ofert w naszym serwisie. Szczegółową listę obsługiwanych programów znajdziesz na stronie programy do obsługi eksportów.
Oszczędność pieniędzy
Korzystając z oferty dla klientów profesjonalnych otrzymujesz możliwość publikacji dużej ilości ofert w niższej cenie. Zyskujesz także nowe możliwości promocji ofert. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skorzystaj już teraz z poniższego formularza zgłoszeniowego i zapytaj o ofertę!!