Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Zabłocie Concept House Mieszkanie na sprzedaż 50,6 m2 2 pokoje (54)
50,60 m2 374 440 zł
Zapytaj o ofertę
ARKADA INWESTYCJE SP. Z O.O. Kraków 31-311
ul. Murarska 19/43
Cena
374 440 zł
Powierzchnia

50,60 m2

Pokoje

2

Piętro

3

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: 54
  • Powierzchnia: 50,60 m2
  • Lokalizacja: małopolskie, Kraków m., Kraków, Kazimierz, ul. Ślusarska
  • Data oddania: Oddane do użytkowania
  • Cena:

    374 440 zł

  • Piętro: 3
  • Liczba pokoi: 2

Opis mieszkania

W najatrakcyjniejszej lokalizacji Zabłocia, gdzie organizowane są różnorodne imprezy kulturalno-rozrywkowe, a dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje kilkanaście minut, powstaje inwestycja mieszkaniowa Zabłocie Concept House przy ulicy Ślusarskiej. W tym nowoczesnym budynku, wyróżniającym się oryginalną architekturą, powstanie 156 mieszkań, rozmieszczonych na 7 kondygnacjach. Dodatkowo w części parterowej przewidziano powierzchnie pod 4 lokale użytkowe. W bogatej ofercie Grupy Arkada zainteresowani znajdą funkcjonalne mieszkania z 1, 2, 3, 4 lub 5 pokojami oraz dostępem do prywatnego balkonu, tarasu, ogrodu bądź loggi. Dla zmotoryzowanych klientów, w dwupoziomowym podziemnym garażu, wygospodarowano 124 miejsca postojowe. Do budowy mieszkań wykorzystano materiały najwyższej jakości, a jasnoszarą elewację budynku wykonano z okładziny z kamienia naturalnego.

Dawna dzielnica przemysłowa, jaką było Zabłocie, dzisiaj stanowi jeden z najprężniej rozwijających się obszarów Krakowa. Intensywna rozbudowa przyczyniła się do powstania świetnie prosperującej infrastruktury handlowo-usługowej, a także sprawnie funkcjonującej komunikacji miejskiej, gwarantującej wygodne połączenie z pozostałymi częściami miasta. W odległości 200-300 m mieszczą się przystanki autobusowe, stacja SKM, linia szybkiego tramwaju oraz najważniejsze trasy wylotowe. Jednocześnie usytuowana w tak dynamicznej okolicy, ulica Ślusarska charakteryzuje się niewielkim ruchem samochodowym, dzięki czemu jest cicha i spokojna. Oddalone o 150 i 500 m Zabłocie Business Park oraz Centrum biurowe Diamante Plaza stwarza idealną przestrzeń mieszkaniową dla pracowników korporacji. Ponadto znajdująca się w sąsiedztwie inwestycji Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, czyni to miejsce idealnym środowiskiem dla studentów i pracowników naukowych.

Zlokalizowane w zachodniej, najbardziej atrakcyjnej części Zabłocia, Zabłocie Concept House, pozwoli lokatorom tego obiektu cieszyć się pełnym wachlarzem zalet, jakie zapewnia mieszkanie w centrum Krakowa. Niepowtarzalny klimat tego miasta najlepiej można odczuć w słynnej, historycznej dzielnicy, jaką jest Kazimierz, położony zaledwie 10 minut pieszo od inwestycji. Ponadto w najbliższym czasie w okolicy powstanie park miejski, sąsiadujący z Bulwarami Wiślanymi oraz kładka pieszo-rowerowa, co pozwoli mieszkańcom na czynny wypoczynek, a także zapewni łatwy dostęp do licznie organizowanych tutaj wydarzeń artystyczno-rozrywkowych.

Wybór oferty z Zabłocia Concept House gwarantuje zamieszkanie w dzielnicy o dużym potencjale rozwoju oraz pomoc inwestora w uzyskaniu kredytu – Grupa Arkada współpracuje z bankami, negocjując najkorzystniejsze dla klientów warunki finansowania.

Wykończenie mieszkań jest w standardzie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz, a termin oddania przewidziano na III kwartał 2018 r.

BIURA SPRZEDAŻY

ul. Zabłocie 27
30-701 Kraków
tel. +48 pokaż telefon13

ul. Murarska 19/43
31-311 Kraków
tel.: +48 pokaż telefon 57
tel.: +48 pokaż telefon 12