Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Villa Campina Dom na sprzedaż 95 m2 4 pokoje (S79)
95,00 m2 Kontakt
J.W. Construction Holding S.A. Ząbki
ul. Radzymińska 326 (siedziba firmy)
Powierzchnia

95,00 m2

Pokoje

4

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: S79
  • Powierzchnia: 95,00 m2
  • Lokalizacja: mazowieckie, warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Sochaczewska
  • Data oddania: Planowana
  • Liczba pokoi: 4
  • Taras: TAK

Opis domu

Villa Campina to dotychczas niespotykany w Polsce koncept prestiżowego osiedla, który wykreują sami mieszkańcy. Villa Campina jest nowym obrazem polskiego przedmieścia, sposobem na spokojne, komfortowe życie w pobliżu miejskiej aglomeracji. Pomimo spokojnej okolicy, z troską o jeszcze większy komfort mieszkańców, zadbaliśmy o całodobową ochronę osiedla.

Villa Campina to najlepszy wybór zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi, dla osób wykonujących wolne zawody jak i tych, którzy są już na emeryturze. Nasze osiedle wyróżnia charakterystyczna brama wjazdowa, za którą pośród urokliwych uliczek czeka na Państwa 12 domów wykończonych pod klucz.

O osiedlu:
- Prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych
>Całodobowa ochrona dbająca o bezpieczeństwo
>12 luksusowe domy wykończone pod klucz
>Klasyczna polska i angielska architektura
>Urokliwe osiedlowe uliczki
>Bliskość Puszczy Kampinoskiej
>Plac zabaw dla dzieci
>Dogodny dojazd do Warszawy, 8 minut do dzielnic Ursus i Bemowo

Osiedle Villa Campina zlokalizowano w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Sochaczewskiej, do której prowadzi nowa infrastruktura drogowa. Samochodem do stolicy dojechać można Trasą 2 -Poznańską, bądź przez Umiastów w kierunku północnym, do trasy Warszawskiej (droga nr 580). Bliskość terenów zielonych idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Najbliższe miejscowości oferują dostęp do wielu placówek medycznych, oświatowych oraz bardzo szeroki wachlarz usług. Dogodny dojazd do granic Warszawy zajmuje jedynie 8 minut, dzięki temu kulturalna i rozrywkowa oferta stolicy jest w zasięgu ręki mieszkańców Villa Campina. Kampinoski Park Narodowy znajduje się w odległości ok. 5 km od osiedla. Wielkim walorem Villa Campina jest jej dogodne położenie. Bliskość terenów zielonych idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej.

To pozwala na optymalne wykorzystanie wszelkich atutów związanych z podmiejskim stylem życia, jak i bliskości stolicy. Najbliższe miejscowości oferują dostęp do wielu placówek medycznych, oświatowych oraz bardzo szeroki wachlarz usług. Dojazd do granic Warszawy zajmuje jedynie 8 minut, a nowe połączenia drogowe ułatwiają szybkie przemieszczanie się pomiędzy dzielnicami stolicy. Dzięki temu kulturalna oferta stolicy - filharmonie, kina i teatry, jest dla mieszkańców osiedla łatwo dostępna.