Inwestycja: Spichlerz Bliźniaczy Kazimierz Dolny , Puławska 68 Apartament na sprzedaż 42,07 m2 3 pokoje (7)

Zapytaj o cenę

Inwestycja: Spichlerz Bliźniaczy Apartament na sprzedaż 42,07 m2 3 pokoje (7)
42,07 m2
Zapytaj o ofertę
Sawa Apartments Sp. z o. o. Biuro Sprzedaży
Zapytaj o ofertę
Zobacz promocję
Cena
Zapytaj
Powierzchnia

42,07 m2

Pokoje

3

Piętro

2

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: 7
  • Powierzchnia: 42,07 m2
  • Lokalizacja: lubelskie, puławski, Kazimierz Dolny , Puławska 68
  • Data oddania: Oddane do użytkowania
  • Cena:

    Zapytaj

  • Piętro: 2
  • Liczba pokoi: 3
  • Antresola: TAK

Zobacz na mapie

Opis apartamentu

Apartament nr 7 - "Pszeniczny"
Apartament został zaprojektowany w stylu Minimalistycznym. Znajduje się na kondygnacji trzeciej (II-piętro). Całkowita powierzchnia wynosi 49,11 mkw i jest to apartament dwupoziomowy z antresolą. Składa się z przestronnego salonu wraz z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz antresoli (poz. II – obecnie dodatkowa sypialnia). Bezpośrednio przy drzwiach wejściowych umieszczono funkcjonalną szafę. Lokal wyposażony jest w videodomofon, dodatkowym atutem jest system alarmowy. We wszystkich pomieszczeniach apartamentu zastosowano ogrzewanie podłogowe z możliwością zdalnego sterowania. W pomieszczeniach podłogi wykonano z wysokiej jakości gresów szkliwionych. Aneks kuchenny posiada okno, jest całkowicie wyposażony w nowoczesny i funkcjonalny sprzęt AGD. Komfortowa i funkcjonalna łazienka posiadająca również okno - składa się z wanny, umywalki, geberit-u oraz pralki. Apartament "Pszeniczny" został zaprojektowany przez naszych architektów z myślą o wymagającym Kliencie, ceniącym sobie komfort, prywatność, spokój oraz niezależność . Z pewnością, niniejszy lokal spełni Państwa wszelkie oczekiwania, a wypoczynek w nim zapewne odda Państwu unikatową atmosferę tego miejsca, jednocześnie oddając namiastkę historii "obiektu"– tzn. najstarszego Spichlerza - mieszczącego się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Każdy z apartamentów został wykończony w bardzo wysokim standardzie oraz różnorodnym stylu. We wszystkich ośmiu lokalach, możemy znaleźć, przestrony salon wraz z aneksem kuchennym , osobną sypialnię oraz łazienkę z oknem. Trzy z apartamentów znajdujących się na ostatniej kondygnacji występują w wariancie II- poziomowym - posiadają antresole z dodatkowo zaprojektowanymi sypialniami i WC .W apartamentach umieszczono funkcjonalne szafy. Architekci wnętrz dla każdego z nich indywidualnie zaprojektowali oświetlenie, tak aby było ono funkcjonalne i stanowiło jednocześnie jego ozdobę. Wszystkie lokale wyposażone są w videodomofony oraz dodatkowy system alarmowy, ogrzewanie podłogowe z możliwością zdalnego sterowania . Aneksy kuchenne są całkowicie wyposażone w sprzęt AGD. Każda łazienka posiada okno. W salonach zamontowano bio-kominki.


Szanowni Państwo wszystkie apartamenty został zaprojektowane przez naszych architektów z myślą o wymagającym Kliencie, ceniącym sobie komfort, prywatność, spokój oraz niezależność . Z pewnością, niniejsze lokale spełnią Państwa wszelkie oczekiwania , a wypoczynek w nich , zapewne odda Państwu unikatową atmosferę tego miejsca, jednocześnie oddając namiastkę historii "obiektu" – tzn. najstarszego Spichlerza- mieszczącego się w malowniczym miejscu - Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Promocja deweloperska

Skorzystaj

Promocja cenowa

Przy zakupie apartamentu- rabat w wysokości -30.000,00 zł

Podobne apartamenty w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena
8 2 3 41,50 m2
3 1 2 46,27 m2
4 1 2 49,70 m2
1 0 2 50,28 m2
5 1 2 50,72 m2

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.