Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Słowiańskie Wzgórze Mieszkanie na sprzedaż 67,75 m2 3 pokoje (M39/16)
67,75 m2 477 688 zł
Zapytaj o ofertę
Cena
477 688 zł
Powierzchnia

67,75 m2

Pokoje

3

Piętro

2

Informacje podstawowe

 • Numer referencyjny: M39/16
 • Powierzchnia: 67,75 m2
 • Lokalizacja: małopolskie, Kraków m., Kraków, Kraków, Prądnik Czerwony, Kwartowa 16
 • Data oddania: Oddane do użytkowania
 • Cena:

  477 688 zł

 • Piętro: 2
 • Ogrzewanie: miejskie
 • Liczba pokoi: 3
 • Kanalizacja: miejska
 • Materiał: pustak
 • Drzwi / Okna antywłamaniowe: TAK
 • Garaż podziemny: TAK
 • Balkon: TAK
 • Domofon / Wideofon: TAK
 • Widna kuchnia: TAK
 • Miejsce postojowe: TAK
 • Komórka lokatorska: TAK

Opis mieszkania

DEWELOPER sprzeda nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,75m2 w inwestycji Słowiańskie Wzgórze w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie przy ul. Kwartowej16. Mieszkanie w stanie deweloperskim na drugim piętrze w budynku 3 piętrowym. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, 2x pokój, łazienka, 2xbalkon. Budynek wzniesiony w technologi mieszanej ceramika oraz żelbet. Okna w mieszkaniu pcv. W budynku znajdują się windy cichobieżne. Na poziomie -1 przewidziany został parking podziemny w którym znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie z możliwością ich dokupienia. Inwestycja znajduje się przy ślepej ulicy na granicy zabudwy jedno i wielorodzinnej z możliwością łatwego dotarcia do centrum miasta i komunikacją miejską ok 100 m od inwestycji. W okolicy inwestycji znajduje się kilka centrów handlowo usługowych, szkoły, przedszkola i żłobki oraz tereny zielone i rekreacyjne. Zapraszamy również na stronę internetową inwestycji www.slowianskiewzgorza.pl . W razie pytań prosimy o kontakt: 12 4pokaż telefon, 12 4pokaż telefon lub 668pokaż telefon oraz

Inwestycja „SŁOWIAŃSKIE WZGÓRZE” to kompleks dwóch niezależnych pod względem technicznym od siebie budynków wielorodzinnych przy ul. Kwartowej 16 i 18 w Krakowie. Kompleks ww. dwóch budynków został zaprojektowany jako jedna wspólnota mieszkaniowa z dwoma budynkami 3 piętrowymi z osobnymi garażami podziemnymi pod każdym budynkiem. W sumie każdy budynek będzie posiadał 5 kondygnacji.

Budynek przy ul. Kwartowej 16 znajduje się w południowo wschodniej części działek osiedla „Słowiańskie Wzgórza”. Budynek swym kształtem będzie przypominał odwróconą literę „L”. Mieszkania w tym budynku zostały przeprojektowane względem projektu pierwotnego. Po zmianach projektowych, powstałe w budynku mieszkania, spełniają oczekiwania Klientów w zakresie komfortowego i wygodnego użytkowania budynku, mieszkań oraz całej inwestycji. Budynek składać się będzie z 5 kondygnacji w tym jednej kondygnacji podziemnej gdzie znajdować mają się miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne dla tego budynku. W budynku znajdować się będzie 46 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od ok. 36m2 do ok. 87m2 z możliwością łączenia mieszkań obok siebie w jedną całość. Dodatkowo na parterze w budynku zaplanowano dwa lokale handlowo usługowe z witrynami i wejściem od frontu budynku.

Budynek przy ul. Kwartowej 18 znajduje się w północno zachodniej części inwestycji. Pierwotnie budynek zgodnie z uzyskanym pozwoleniem na budowę miał pełnić funkcję hotelową. Po przeprojektowaniu budynku oraz uzyskaniu zamiennego pozwolenia na budowę, budynek ten będzie również budynkiem o charakterze wielorodzinnym. W budynku przy ul. Kwartowej 18 zaprojektowano 12 mieszkań po trzy na każdym z pięter. Zaprojektowane mieszkania będą miały zróżnicowaną powierzchnię od ok. 29m2 do ok. 71m2. Na poziomie -1 pod tym budynkiem będą znajdowały się zarówno miejsca postojowe jak również komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne dla tego budynku.

Po wykonanych zmianach projektowych w układzie mieszkań w obu budynkach w inwestycji, wszystkie mieszkania spełniają obecnie oczekiwania przyszłych Klientów w zakresie rozplanowania, funkcjonalności oraz ich powierzchni. Każde z mieszkanie w tych budynkach będzie posiadało w zależności od usytuowania balkon, taras lub ogródek.

Oba budynki po zakończeniu całej inwestycji będą tworzyć spójną całość w ramach jednej wspólnoty mieszkańców tj. jednego kompleksu na którym funkcjonować będzie kameralne osiedle z elegancko zaprojektowanymi fasadami budynków oraz wykończeniem części wspólnych. Inwestycja została zaprojektowana przez architekta Dariusza Syktę z Grupa 68 Architekci.