Inwestycja: ROOSH Wrocław, Psie Pole, Chorwacka 33 Mieszkanie na sprzedaż 58,7 m2 3 pokoje (B/06/10)

Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: ROOSH Mieszkanie na sprzedaż 58,7 m2 3 pokoje (B/06/10)
58,70 m2 337 525 zł
Zapytaj o ofertę
INKOM S.A INKOM S.A. Wrocław, 51-503
Chałupnicza 55
Cena
337 525 zł
Powierzchnia

58,70 m2

Pokoje

3

Piętro

6

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: B/06/10
  • Powierzchnia: 58,70 m2
  • Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław m., Wrocław, Wrocław, Psie Pole, Osiedle Karłowice-Różanka, Chorwacka 33
  • Data oddania: Oddane do użytkowania
  • Cena:

    337 525 zł

  • Piętro: 6
  • Liczba pokoi: 3
  • Balkon: TAK

Opis mieszkania

ROOSH powstaje w środku zorganizowanej dzielnicy z pełną infrastrukturą. Wrocławska Różanka oferuje szerokie zaplecze usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Lidl, szkoła podstawowa i gimnazjum oraz rozległe tereny zielone nad Odrą. Największym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia. Stąd dojazd do centrum zajmuje około 15 minut. W pobliżu są przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Wygodna komunikacja czyni z osiedla ROOSH doskonałe miejsce na zakup mieszkania pod wynajem. To również interesująca propozycja dla ludzi młodych, poszukujących pierwszego własnego lokum.

W siedmiopiętrowym budynku mieści się 86 mieszkań od 29 do 70 mkw. Z okien najwyższych kondygnacji widać centrum miasta, Odrę i Wzgórza Trzebnickie. Oprócz otaczającej osiedle zieleni i pobliskich terenów rekreacyjnych zadbano o zagospodarowanie przyjaznej przestrzeni do międzysąsiedzkich rozmów. Do dyspozycji mieszkańców będzie patio z ławkami i pergolą. Komórki lokatorskie i rowerownia pomogą w organizacji rzeczy.

Na wczesnym etapie budowy właściciele sami mogą zdecydować jak wyglądało będzie ich przyszłe lokum. Dostępna jest opcja zmian w układzie ścian działowych, można też łączyć sąsiadujące ze sobą lokale dopasowując miejsce do własnych potrzeb. Dodatkowo oferujemy elastyczne pakiety wykończenia pod klucz.