Inwestycja: Poświecka 22 Wrocław, Poświęcka 22 Mieszkanie na sprzedaż 53,7 m2 3 pokoje (A3/M1)

Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Poświecka 22 Mieszkanie na sprzedaż 53,7 m2 3 pokoje (A3/M1)
53,70 m2 289 980 zł
Zapytaj o ofertę
BLOCKPOL-DEVELOPER Sp. z o.o. Wrocław
ul. Krzycka 90d
Cena
289 980 zł
Powierzchnia

53,70 m2

Pokoje

3

Piętro

parter

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: A3/M1
  • Powierzchnia: 53,70 m2
  • Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław m., Wrocław, Poświęcka 22
  • Data oddania: Oddane do użytkowania
  • Cena:

    289 980 zł

  • Piętro: parter
  • Liczba pokoi: 3
  • Ogródek: TAK

Opis mieszkania

W ramach II etapu inwestycji powstanie 6 budynków mieszkalnych. Osiedle składać się będzie z czterech trzykondygnacyjnych budynków, w których łącznie powstanie 48 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od około 54 do 58 metrów kwadratowych. Dodatkowo powstaną także dwa dwukondygnacyjne budynki, w których do wyboru będziemy mieć łącznie 8 mieszkań. W ofercie dewelopera znajdziemy lokale 2 i 3-pokojowe, z dużą swobodą aranżacji.
Poświętne, na którym zlokalizowane jest nasze osiedle, stanowi w większości zabudowę jednorodzinną z nielicznymi osiedlami mieszkaniowymi o niskiej zabudowie. Jest częścią dzielnicy Psie Pole. Znajdziemy tu wiele miejsc do odpoczynku, choćby Park Marii Dąbrowskiej, Park Kasprowicza czy Las Osobowicki oraz Las Sołtysowicki. Nieopodal położone są Krzyżanowice, cechujące się terenami zielonymi, przez które przebiega wiele szlaków turystycznych. Entuzjaści jazdy konnej będą mogli uczęszczać do mieszczącej się tam stadniny koni.
Poświęcka 22 to zamknięte osiedle z placem zabaw, w którym każde mieszkanie posiada balkon, a te zlokalizowane na parterze – ogródek. Na terenie inwestycji znajdują się naziemne miejsce postojowe. Dla amatorów rowerowych wycieczek zostały zagospodarowane specjalne pomieszczenia na rowery.
W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się prywatne oraz państwowe przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. W odległości 1,4 kilometra położone jest centrum Handlowe Marino, które zapewni szybkie i wygodne zakupy. Dojazd do centrum zajmuje nie więcej niż 20 minut. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, a dalej znajdziemy linie tramwajowe. Tramwajem numer 1, 7 i 15 dojedziemy w 15 minut do Rynku. Bliskość obwodnicy AOW i Śródmiejskiej oraz głównych dróg wylotowych umożliwia szybki dostęp do każdej części miasta, a także dogodny wyjazd w kierunku Warszawy, Łodzi, Poznania, Trójmiasta jak również do Krakowa, Berlina czy Pragi.
Zakończenie budowy przewidziane jest na I kwartał 2017 roku.