Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Osiedle Parkowe nad Łyną Mieszkanie na sprzedaż 117,07 m2 4 pokoje (163)
117,07 m2 Kontakt
Belvedere Development Sp. z o.o. Olsztyn
Kościuszki 92
Powierzchnia

117,07 m2

Pokoje

4

Piętro

parter

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: 163
  • Powierzchnia: 117,07 m2
  • Lokalizacja: warmińsko-mazurskie, Olsztyn m., Olsztyn, Centrum, Tadeusza Kościuszki 92
  • Data oddania: Planowana
  • Piętro: parter
  • Liczba pokoi: 4

Opis mieszkania

Osiedle Parkowe nad Łyną

Na wyjątkowy charakter inwestycji wpływa jej położenie w ścisłym centrum Olsztyna oraz sąsiedztwo rozległych terenów zielonych i rzeki Łyny składających się na Park Centralny. Z okien i tarasów rozpościera się inspirujący widok na panoramę miasta i olsztyńską Starówkę.

Z jednej strony daje to możliwość aktywnego korzystania ze wszelkich atrakcji, rozrywek i udogodnień, jakie oferuje miasto, a z drugiej stwarza idealne warunki do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu.

Osiedle Parkowe nad Łyną charakteryzuje nowoczesna forma architektoniczna, funkcjonalność
oraz wysoki standard wykończenia
i zastosowanie najlepszej jakości materiałów budowlanych.

Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne i poddasze użytkowe. Na parterze znajdują się lokale usługowe usytuowane od strony ul. Kościuszki. Pod budynkiem zlokalizowany jest garaż. Funkcjonalną komunikację zapewniają cichobieżne windy łączące najniższy poziom garaży z IV piętrem.

W budynku znajdują się niezwykle przestronne mieszkania
i apartamenty o powierzchni od 68,5 mkw. do 122 mkw. Wszystkie one zostały zaprojektowane tak, by stworzyć ich mieszkańcom komfortowe warunki do prowadzenia codziennego życia – wypoczynku, pracy, zabawy.

Mieszkania posiadają przestronne balkony, a niektóre również tarasy. Wygodne parkowanie pojazdów zapewni trzypoziomowa podziemna hala garażowa.

Ich funkcjonalny rozkład i metraż pomieszczeń pozwolą na dowolną aranżację przestrzeni odpowiadającą potrzebom i stylowi życia właścicieli.