Inwestycja: Osiedle Dąbrówki Szczecin, Księżnej Dąbrówki Mieszkanie na sprzedaż 59,26 m2 3 pokoje (B.2.1.6)

Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Osiedle Dąbrówki Mieszkanie na sprzedaż 59,26 m2 3 pokoje (B.2.1.6)
59,26 m2 204 091 zł
Zapytaj o ofertę
Cena
204 091 zł
Powierzchnia

59,26 m2

Pokoje

3

Piętro

parter

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: B.2.1.6
  • Powierzchnia: 59,26 m2
  • Lokalizacja: zachodniopomorskie, Szczecin m., Szczecin, Szczecin, Księżnej Dąbrówki
  • Data oddania: Oddane do użytkowania
  • Cena:

    204 091 zł

  • Piętro: parter
  • Liczba pokoi: 3

Opis mieszkania

Osiedle Dąbrówki to najmłodsze dziecko naszej firmy. Idea osiedla powstała w wyniku głębokiej analizy potrzeb naszych klientów, szczecińskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych i możliwości finansowych potencjalnych klientów. Dzięki takiemu podejściu oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne osiedle energooszczędnych budynków zlokalizowanych w dzielnicy Stołczyn z widokiem na malownicze dorzecze Odry i Jezioro Dąbie. Lokalizacja osiedla u zbiegu ulic Księżnej Dąbrówki i Nad Odrą zapewnia dogodny dostęp do szlaków komunikacyjnych prowadzących zarówno do północnych części Szczecina jak i Polic.

W pierwszym etapie inwestycji zaplanowaliśmy wzniesienie sześciu budynków mieszkalnych z cichobieżnymi windami hydraulicznymi i garażami w podziemiu budynku. Dodatkowo w budynku nr 1 w pierwszym etapie inwestycji gwarantujemy bardzo atrakcyjną cenę zakupu. Każdy m2 mieszkania wraz z udziałem w działce oraz częściach wspólnych budynku wynosi tylko 3444 zł/m2 Brutto. Do ceny zakupu doliczamy jedynie koszt udziału w działce drogowej w kwocie całkowitej 500 zł. Do każdego z mieszkań przypisana jest indywidualna komórka lokatorska w cenie mieszkania. Dla komfortu mieszkańców wygospodarowaliśmy ponad 150 tymczasowych miejsc parkingowych. Zagospodarowanie przestrzeni wspólnej wpisane w naturalną rzeźbę terenu pozwoliło na zaprojektowanie dróg wewnętrznych, pieszojezdni oraz placu zabaw dla dzieci na dziedzińcu osiedla. Wypoczynek i rekreację zapewni ścieżka sportowa wyposażona w nowoczesne urządzenia. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców stworzliśmy możliwość wyposażenia terenu osiedla w całodobowy monitoring.

W drugim etapie inwestycji zaplanowaliśmy rozbudowę infrastruktury osiedla. Szczególną troską otoczyliśmy naszych najmłodszych mieszkańców. Osiedlowe przedszkole zapewni miejsce dla 60 maluchów. W trosce o komfort mieszkańców zadbaliśmy o wygospodarowanie miejsc pod sklep osiedlowy, piekarnię, przychodnię i lecznicę weterynaryjną. Pełna infrastruktura zaopatrzeniowa i społeczna zapewni sprawną organizację czasu i pozwoli na aktywny wypoczynek mieszkańców.

Teren na którym zlokalizowana jest inwestycja został objęty Lokalnym Programem Rewitalizacji Miasta Szczecina. Priorytetem władz Szczecina jest ożywienie tej części miasta zarówno pod względem infrastruktury, społecznym i gospodarczym.

W ślad za uruchomieniem inwestycji w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Szczecina ruszyły inwestycje kapitałowe związane z rynkiem pracy.

Dzięki inwestycjom kapitałowym powstają:

Papiernia w Skolwinie - inwestycja o wartości 60 mln zł zapewniająca 60 miejsc pracy.
Zakład Produkcyjny Stalowych Fundamentów Wielkogabarytowych dla morskich Siłowni Wiatrowych - powstający w ramach środków UE - wartość inwestycji 400 mln zł.
Most Brdowski - łączący wyspę Gryfia z lądem o długości 197m ułatwiający komunikację z terenami inwestycyjnymi na wyspie.
Realizowane inwestycje mają na celu rozbudowę infrastruktury przemysłowej północnej części Szczecina a co za tym idzie wzrost ilości miejsc pracy.