Inwestycja: Nowy Sołacz Poznań, ul. Grudzieniec Mieszkanie na sprzedaż 108 m2 4 pokoje (A)

1 080 000 zł

Inwestycja: Nowy Sołacz Mieszkanie na sprzedaż 108 m2 4 pokoje (A)
108,00 m2 1 080 000 zł
Zapytaj o ofertę
NORSK Development NORSK Development ul. Zagórze 2/23, 61-112 Poznań
Zapytaj o ofertę
Cena
1 080 000 zł
Powierzchnia

108,00 m2

Pokoje

4

Informacje podstawowe

 • Numer referencyjny: A
 • Powierzchnia: 108,00 m2
 • Lokalizacja: wielkopolskie, poznański, Poznań, ul. Grudzieniec
 • Data oddania: Planowana
 • Cena:

  1 080 000 zł

 • Liczba pokoi: 4
 • Ogródek: TAK
 • Domofon / Wideofon: TAK
 • Taras: TAK

Zobacz na mapie

Opis mieszkania


Opis inwestycji

Nowy Sołacz to kameralny zespół 4 domów jednorodzinnych położony przy pięknym, zielonym Parku Sołackim, w dzielnicy willowej, tuż obok ścisłego centrum Poznania. Inwestycja sąsiaduje także z lasami wokół Jeziora Rusałka. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od codziennego zgiełku, a jednocześnie być w sercu miasta. To także doskonała alternatywa dla zabytkowych domów, których modernizacja wymaga kosztownych remontów.

Domy zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie ich Mieszkańców. Każdy z nich posiada kilkanaście pomieszczeń zlokalizowanych na dwóch poziomach. Na parterze znajduje się kuchnia, obszerny salon z jadalnią, której wymiary pozwolą zmieścić przy jednym dużym stole do 14 osób oraz toaleta z wydzieloną pralnią. Piętro tworzą trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze.

Wszystkie domy znajdują się na zamkniętym osiedlu z wygodnymi drogami wewnętrznymi, parkingiem, domofonem z kamerą i nowoczesnym systemem oświetlenia. Domy na Nowym Sołaczu zostały zaprojektowane z myślą o osobach, dla których liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i piękno oraz design. Otoczenie pełne zieleni, podświetlane trawniki, oświetlone drogi i wejścia do lokali to elementy, które urzekną najbardziej wymagających Klientów.

Droga wewnętrzną oraz zagospodarowane tereny zielone przed domami stanowią wspólna własność, natomiast każdy lokal ma wyznaczony ogród do wyłącznego korzystania oraz miejsca parkingowe. Co ważne, inwestor gwarantuje przyszłym Mieszkańcom prywatność – posadowienie domów, starodrzew oraz dosadzone drzewa będą naturalnie oddzielać sąsiadujące ze sobą posesje.

Udogodnienia:
- wysoki standard wykończenia inwestycji
- osiedle w konwencji zamkniętej z drogami wewnętrznymi, parkingiem, domofonem z kamerą i nowoczesnym systemem oświetlenia; otoczenie pełne zieleni, podświetlane trawniki, oświetlenie drogi i wejścia do lokali
- osiedle zarządzane przez profesjonalnego zarządcę, który zadba o odśnieżanie, przydomową zieleń, odnawianie elewacji oraz sprawność takich elementów, jak domofony i bramy wjazdowe
- prywatna garderoba i łazienka w jednej z sypialni na piętrze

Powierzchnie dodatkowe: przestronny ogród z tarasem, garderoba, pralnia, kotłownia
Miejsca postojowe: parking na terenie osiedla
Liczba domów: 4
Liczba kondygnacji: 2

Rozkład pomieszczeń:

Parter 55,4 m2
pokój dzienny: 33,8
kuchnia: 8,1
komunikacja: 9,6
wc/kotłownia: 3,8

Piętro 53,0 m2
pokój: 10,1
pomieszczenie gospodarcze: 2,4
pokój: 10,1
łazienka: 5,6
komunikacja: 7,9
pokój: 10,3
garderoba: 3,0
łazienka: 3,7

Powierzchnia terenu do wyłącznego korzystania (m.in. ogród z tarasem, miejsca parkingowe):
Dom A: 427 m2
Dom B: 256 m2
Dom C: 296 m2 - rezerwacja
Dom D: 260 m2 - sprzedany

Powierzchnia terenu do wspólnego korzystania przez mieszkańców: 625 m2 (droga wewnętrzna, chodnik, dojścia do domów oraz zagospodarowane tereny zielone).
Zalety inwestycji
Największe zalety domu na Nowym Sołaczu:
- lokalizacja - każdy dom na Nowym Sołaczu jest położony przy pięknym, zielonym Parku Sołackim, w dzielnicy willowej, tuż obok ścisłego centrum Poznania, co wiąże się z ograniczeniem czasu i kosztów związanych z dojazdami do centrum miasta
- bliskość przyrody - inwestycja znajduje się w najpiękniejszej dzielnicy z Parkiem Sołackim, a tuż obok jest Jezioro Rusałka i Park Wodziczki
- komfortowa zabudowa, gwarantująca prywatność - zostały dosadzone dodatkowe drzewa, naturalnie rozdzielające sąsiednie posesje; gwarancja prestiżu i komfortu
- każdy dom składa się z kilkunastu przestronnych pomieszczeń - ich układ gwarantuje maksymalny komfort i prywatność Mieszkańców
- alternatywa dla domów w starym budownictwie - niższe koszty ogrzewania, brak konieczności remontu i modernizacji
- gwarancja regularnego dbania o tereny zielone i infrastrukturę osiedlową

Okolica
Inwestycja jest przygotowywana przy ulicy Grudzieniec na Sołaczu, w najbardziej prestiżowej, willowej dzielnicy Poznania. Sąsiaduje także z Parkiem Wodziczki i lasami wokół Jeziora Rusałka. Nowy Sołacz jest znakomicie połączony z centrum miasta poprzez arterie miejskie i komunikację miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się prywatne przedszkola, placówki edukacyjne, a także Uniwersytet Przyrodniczy. Tuż obok ulicy Grudzieniec znajduje się kilka lokali gastronomicznych, a także kawiarnie, zlokalizowane w zabytkowych, kameralnych budynkach. Nowy Sołacz to miejsce piękne i prestiżowe na mapie Poznania, które z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających Mieszkańców.

Standard wykończenia
Nowy Sołacz to także prestiż, design i wysoki standard wykończenia. Całe osiedle zostanie przygotowane w konwencji zamkniętej, między innymi z doskonale zaprojektowaną i zrealizowaną drogą wewnętrzną. Otoczenie pełne zieleni, podświetlane trawniki, oświetlone drogi i wejścia do lokali to elementy, które urzekną najbardziej wymagających Klientów.
Mieszkańcy otrzymają dostęp do prywatnego parkingu. System oświetlenia wraz z domofonami z kamerami zapewni najwyższy stopień bezpieczeństwa. Wiele terenów zielonych, starannie zaprojektowanych i przygotowanych, w tym dosadzenie drzew.

Termin zakończenia budowy: sierpień 2017 r.

Informacje o deweloperze - krótki opis

Norsk Development to poznańska firma deweloperska, która opiera się na osobach mających bogate doświadczenie, umiejętności i wiedzę związane z budownictwem. Jednym z celów firmy jest przygotowanie domów wyróżniających się na rynku nieruchomości swoim designem i funkcjonalnością, ale też starannie dobraną lokalizacją. Firma stawia sobie za cel przygotowanie i budowę ekskluzywnych domów, tylko i wyłącznie w starannie dobranych i atrakcyjnych, prestiżowych lokalizacjach. Kooperujemy z architektami posiadającymi bogate portfolio udanych realizacji. Pracujemy z myślą, że "Każdy detal ma znaczenie".


Podobne mieszkania w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena MDM
B 4 108,00 m2 8 778 zł/m2 948 000 zł NIE

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się
Informujemy, że administratorem podanych... (rozwiń)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.