Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: METROBIELANY Budynek D, Etap 4 Mieszkanie na sprzedaż 75,98 m2 3 pokoje (163)
75,98 m2 Kontakt
TK Development Sprzedaż prowadzi: Emmerson Realty S.A. Warszawa
ul. Nocznickiego 23
Powierzchnia

75,98 m2

Pokoje

3

Piętro

9

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: 163
  • Powierzchnia: 75,98 m2
  • Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa m., Warszawa, Bielany, ul. Lekka 1
  • Data oddania: Data oddania: 01.10.2019
  • Piętro: 9
  • Liczba pokoi: 3
  • Balkon: TAK

Opis mieszkania

METROBIELANY - BUDYNEK D znajduje się w odległości około 5 minut pieszo do stacji METRO MŁOCINY. Stanowi on 4 etap inwestycji, na którą składają się 4 budynki: A, B, C i D.
W budynku D znajdują się mieszkania o powierzchni od 31 do 90 m kw. oraz przestronne apartamenty z tarasami na ostatnich piętrach. Kawalerki i mieszkania składają się z 2, 3 lub 4 pokoi.

Apartamenty 5 pokojowe zlokalizowane na 8 i 9 piętrze mają powierzchnie od 126 do 146 m kw.,natomiast 4 pokojowy na 7 piętrze 85 m kw. Mieszkania na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach balkony i/lub tarasy.

Apartamenty na 7, 8 i 9 piętrze wraz z obszernymi tarasami i niepowtarzalnym widokiem tworzą idealną przestrzeń do zamieszkania dla wymagających.

Dodatkowo, dla wygody mieszkańców, narożna część parteru została przeznaczona na 2 lokale handlowo-usługowe.

Rejon osiedla ma bogatą infrastrukturę miejską: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, krytą pływalnię, ośrodek zdrowia oraz kościoły. Blisko stacji metra powstaje GALERIA MŁOCINY, centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe z 220 sklepami, 50 restauracjami, centrum medycznym, kręgielnią, multipleksem z 9 salami kinowymi, zielonymi tarasami oraz lodowiskiem na dachu. Będzie to obiekt nowej generacji, najnowocześniejsza przestrzeń handlowo-restauracyjna w Warszawie, wpisująca się w aktualne potrzeby współczesnego klienta i nowe sposoby spędzania czasu.

Niedaleko osiedla znajdują się ścieżki rowerowe oraz duże obszary leśne: Las Młociński, Lasek Lindego i Puszcza Kampinoska.