Inwestycja: Leśny Kwiat VI Józefosław, Działkowa Mieszkanie na sprzedaż 75 m2 3 pokoje (F2)

Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Leśny Kwiat VI Mieszkanie na sprzedaż 75 m2 3 pokoje (F2)
75,00 m2 339 375 zł
Zapytaj o ofertę
MDM Sp. zo.o. MDM 1 Sp. K. Warszawa
Gubinowska 7/132
Cena
339 375 zł
Powierzchnia

75,00 m2

Pokoje

3

Piętro

1

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: F2
  • Powierzchnia: 75,00 m2
  • Lokalizacja: mazowieckie, piaseczyński, Józefosław, Leśny Kwiat VI, Działkowa
  • Data oddania: Planowana
  • Cena:

    339 375 zł

  • Piętro: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Taras: TAK

Opis mieszkania

Lokal jest usytuowany na pierwszym piętrze. Prowadzi do niego indywidualna klatka schodowa. W lokalu znajdują się trzy pokoje, w których część okien wychodzi od strony ogrodów mieszkań parterowych. Do dyspozycji przekazujemy salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę, przestronny hol oraz wiatrołap, w których można umieścić szafy przesuwne. Mieszkanie posiada taras o powierzchni 22m², który został częściowo zadaszony. Każdy taras zostanie wykończony gresem komponującym się z elewacją budynku. W skład lokalu wchodzi również poddasze nieużytkowe, które sprawdzi się świetnie jako schowek. Do lokalu istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych bezpośrednio przed budynkiem.

Zakres wykończenia:
-Stolarka okienna PCV, okna 3-szybowe
-drzwi antywyłamaniowe przystosowane do zabudowy jednorodzinnej
-instalacja elektryczna (w tym trójfazowa do kuchni)
-instalacja gazowa z doprowadzeniem do kotła oraz kuchni
-instalacja c.o. z kotłem oraz kaloryferami (możliwość wykonania ogrzewania podłogowego)
-instalacja wodno-kanalizacyjna
-instalacja telewizyjna
-instalacja alarmowa
-tynki gipsowe wykonane techniką maszynową
-posadzki cementowe
-taras oraz schody zewnętrzne

Szczególne cechy mieszkania:
-duży taras
-poddasze nieużytkowe
-indywidualna klatka schodowa

Osiedle leśny kwiat VI
Bez czynszowe Osiedle Leśny Kwiat VI zostało zlokalizowane w rezydencjonalnej części Józefosławia koło Warszawy (graniczy z Piasecznem, Ursynowem oraz Konstancinem). Jest atrakcyjnie położone w otulinie Lasu Kabackiego i w pobliżu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój oraz Ogrodu Botanicznego PAN. Zaprojektowano na nim osiem zespołów budynków, na które składają się cztery budynki jednorodzinne dwulokalowe. Łącznie oferujemy 64 mieszkania bezczynszowe posiadających powierzchnię od od 75 m2 do 88 m2 (3 oraz 4-pokojowe).

DOJAZD
Dojazd do mieszkań w zabudowie jednorodzinnej Osiedla Leśny Kwiat VI zapewnia wewnętrzna ulica, do której dojazd jest od ulicy Działkowej. Na osiedlowej ulicy wewnętrznej zostanie wydzielona część ruchu dla pieszych. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa i prywatności ulicy zostanie ona zamknięta bramą wjazdową sterowaną za pomocą pilota oraz domofonu.

TERENY ZIELONE
Podczas tworzenia projektu Osiedla Leśny Kwiat VI staraliśmy się zwiększyć powierzchnie zielone, dlatego też działki pod budynkami zostały optymalnie powiększone co przełożyło się na okazałe ogrody. Każdy z budynków w swej frontowej części posiada tereny zielone które dodatkowo cieszą oko i pozostają do indywidualnej aranżacji.

SKWER
W najbliższym otoczeniu inwestycji, zaprojektowaliśmy zielony skwer wraz z alejkami oraz parkowymi ławkami. Dopełnieniem skweru będzie zbiornik wodny. Wszystko to pozostaje do prywatnego użytku mieszkańców Osiedla Leśny Kwiat V. Teren skweru zostanie ogrodzony.

MIEJSCA POSTOJOWE
Dla każdego lokalu przewidzieliśmy możliwość posiadania: dwóch miejsc postojowych lub garażu i dodatkowych dwóch miejsc postojowych. Miejsca postojowe są zlokalizowane bezpośrednio przy budynku w którym znajduje się lokal mieszkalny. Garaże zlokalizowane są w bryle budynku i bezpośrednio przylegają do mieszkań.