Inwestycja: Kamerata Gdynia, Mały Kack, Sochaczewska Mieszkanie na sprzedaż 66,67 m2 3 pokoje (A8.1.4)

Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Kamerata Mieszkanie na sprzedaż 66,67 m2 3 pokoje (A8.1.4)
66,67 m2 Kontakt
J.W. Construction Holding S.A. Biuro sprzedaży Bernadowo Park i Kamerata Ząbki
ul. Radzymińska 326 (siedziba firmy)
Powierzchnia

66,67 m2

Pokoje

3

Piętro

1

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: A8.1.4
  • Powierzchnia: 66,67 m2
  • Lokalizacja: pomorskie, Gdynia m., Gdynia, Gdynia, Mały Kack, Sochaczewska
  • Data oddania: Data oddania: 01.05.2018
  • Piętro: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Komórka lokatorska: TAK

Opis mieszkania

Osiedle Kamerata zlokalizowane jest w dzielnicy willowej, przy ulicy Sochaczewskiej u zbiegu z ul. Płocką. Dzięki wyjątkowemu położeniu na skarpie z okien apartamentów roztacza się piękny widok na panoramę Gdyni. Inwestycję tworzy 9 eleganckich, nowoczesnych i funkcjonalnych budynków o niskiej zabudowie, zaprojektowanych przez renomowaną pracownię architektoniczną. Swoim charakterem design nawiązuje do gdyńskiego modernizmu. W każdym z budynków znajduje się maksymalnie 6 apartamentów, każdy z imponującym tarasem.

Kamerata to inwestycja dla ludzi wymagających, zarówno singli jak i rodzin z dziećmi - w ofercie dostępne są metraże od 35 do 122 mkw. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostały również hale garażowe oraz komórki lokatorskie, przypisane do każdego lokalu. Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie osiedle zostało ogrodzone, jest strzeżone i monitorowane.

Okolice osiedla to mekka dla osób lubiących aktywnie spędzać czas - w pobliżu jest wiele terenów zielonych, w tym rezerwat przyrody "Kacze Łęgi" oraz profesjonalnych ośrodków sportowych. Lokalizacja posiada dostęp do doskonałej infrastruktury, w okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz trolejbusowe, zapewniające szybki dojazd do Sopotu oraz Gdyni, centra handlowe, szkoły oraz przychodnie lekarskie. Dojazd do centrum zajmuje 10 minut. W przyszłości w okolicy osiedla powstanie pomorska kolej metropolitalna, zapewniająca komfortową komunikację z Gdańskiem, w tym portem lotniczym im. Lecha Wałęsy.

Serwisy partnerskie Domiporta.pl

Polecamy!