Inwestycja: GIARDINI VERONA Wrocław, Oporów, Honoriusza Balzaka Mieszkanie na sprzedaż 84,41 m2 3 pokoje (C2 2)

Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: GIARDINI VERONA Mieszkanie na sprzedaż 84,41 m2 3 pokoje (C2 2)
84,41 m2 447 400 zł
Zapytaj o ofertę
Verona Building Sp. z o.o. Wrocław
52-437 Wrocław, ul. Balzaka 2a
Cena
447 400 zł
Powierzchnia

84,41 m2

Pokoje

3

Piętro

1

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: C2 2
  • Powierzchnia: 84,41 m2
  • Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław m., Wrocław, Wrocław, Oporów, Honoriusza Balzaka
  • Data oddania: Planowana
  • Cena:

    447 400 zł

  • Piętro: 1
  • Liczba pokoi: 3

Opis mieszkania

GIARDINI VERONA to kameralna inwestycja dwupiętrowych budynków zlokalizowana w zielonej, willowej dzielnicy Oporów przy ulicy Honoriusza Balzaka we Wrocławiu. Osiedle zostało zaprojektowane przez Biuro Projektów Piotr Lewicki i Kazimierz Łatak z Krakowa. Jest to czwarta inwestycja Verona Building we Wrocławiu. Dotychczasowe prestiżowe projekty (Rondo Verona, Concerto Verona i Corte Verona) cieszyły się dużym zainteresowaniem i uznaniem naszych klientów.

Zespół dziewięciu dwupiętrowych budynków realizowany będzie w 3 etapach. Docelowo powstanie 290 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 84 m2. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany podziemny parking z wydzielonymi miejscami postojowymi. Niska, kameralna architektura, mieszkania z tarasami i ogródkami, alejki spacerowe, klomby i trawniki, iluminacja świetlna całego terenu – to atuty inwestycji, w której najlepiej czuć się będą osoby chcące uciec od zgiełku miasta, ceniące sobie ciszę i wygodę. Mieszkańcy GIARDINI VERONA łatwo i szybko dojadą do centrum jak również do obwodnicy Wrocławia.

Giardini Verona to kameralne osiedle położone przy ulicy Honoriusza Balzaka we Wrocławiu. Ta lokalizacja z pewnością zachwyci każdego, kto poszukuje spokojnego miejsca w zielonej dzielnicy miasta jaką jest Oporów. W bezpośrednim otoczeniu Giardini Verona dominuje malownicza, willowa zabudowa, która tworzy niepowtarzalny klimat całej okolicy.
W sąsiedztwie Giardini Verona znajduje się sklep spożywczy, apteka a także obiekty rekreacyjne - Park Grabiszyński, Lasek Oporowski a nawet mini pole golfowe.
Inwestycję od ścisłego centrum miasta dzieli jedynie 20 - minutowa podróż komunikacją miejską. Podróż ułatwia bliskość przystanków i duża liczba możliwych połączeń.
Dogodny dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia sprawia, że wyjazd za miasto nie będzie wiązał się z uciążliwym staniem w korkach.