Zapytaj o cenę

Inwestycja: Gdańska 141 Mieszkanie na sprzedaż 52,4 m2 3 pokoje (C7D)
52,40 m2
Zapytaj o ofertę
PROFIT DEVELOPMENT
Zapytaj o ofertę
Cena
Zapytaj
Powierzchnia

52,40 m2

Pokoje

3

Piętro

6

Informacje podstawowe

 • Numer referencyjny: C7D
 • Powierzchnia: 52,40 m2
 • Lokalizacja: łódzkie, Łódź m., Łódź, Polesie, Gdańska 141
 • Data oddania: Oddane do użytkowania
 • Cena:

  Zapytaj

 • Piętro: 6
 • Ogrzewanie: miejskie
 • Liczba pokoi: 3
 • Kanalizacja: miejska
 • Materiał: cegła

Zobacz na mapie

Opis mieszkania

Cena pod klucz:
500 - 1100 zł/m2


„GDAŃSKA 141” to budynek wielorodzinny, o 7 kondygnacjach mieszkalnych, z trzema klatkami schodowymi obejmujący łącznie 137 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach, dających duże możliwości aranżacyjne. Wszystkie lokale posiadają duże balkony lub loggie. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano dwupoziomowe mieszkania o zróżnicowanych rozkładach, których dodatkowym atutem są duże tarasy oraz narożne balkony. Dla wygody mieszkańców w części podziemnej budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy a w parterze budynku znajdą się lokale usługowe oraz pomieszczania na rowery. Wszystkie kondygnacje połączono z poziomem garażu podziemnego cichobieżną windą. Dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w budynku przewidziano monitoring oraz ochronę. Budynek zaprojektowano w kształcie litery „C”, co pozwoliło na wygospodarowanie od strony południowej wewnętrznego dziedzińca, przeznaczonego do dyspozycji mieszkańców. Dziedziniec obsadzony będzie zielenią oraz wyposażony w plac zabaw dla dzieci.

Dzięki znakomitej lokalizacji mieszkańcy będą mogli korzystać z uroków wypoczynku wśród parkowej zieleni a jednocześnie będą mieli zapewniony dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.Budynek powstanie w ścisłym centrum Łodzi, zaledwie 500 m od ulicy Piotrkowskiej, w sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych łódzkich parków: Parku Poniatowskiego. W niedalekiej odległości znajduje się centrum przesiadkowe MPK, będące centralnym punktem na mapie komunikacji publicznej w Łodzi. Nieco dalej zlokalizowany jest główny węzeł Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - dworzec Łódź Kaliska. Od północy przebiega ul. Mickiewicza, będąca jedną z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta. W bliskim sąsiedztwie inwestycji mieszczą się: kampus Politechniki Łódzkiej, Centralny Szpital Weteranów im. WAM, hotele oraz biura. Dodatkową atrakcją jest bliskość dwóch dużych galerii handlowych: Galerii Łódzkiej oraz Centrum Handlowego „Sukcesja”, kina Silver Screen czy hali widowiskowo-sportowej Atlas Arena. W najbliższej okolicy znajdują się ponadto przedszkola i szkoły, jak również urzędy administracji publicznej.

Cena: informacja u dewelopera

Podobne mieszkania w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena
C7C 6 3 57,90 m2
B7B 6 2 54,60 m2
C7E 6 2 43,50 m2
A5F 4 2 68,70 m2

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.