Zapytaj o cenę

Inwestycja: Nowe Odolany
Zapytaj o ofertę
Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI SA
Zapytaj o ofertę
Zobacz promocję
Cena
Zapytaj
Powierzchnia

od 73 m2

do 133 m2

Pokoje

1

Lokale użytkowe dostępne w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena
BU2 0 1 72,94 m2
BU1 0 1 83,88 m2
BU3 0 1 100,07 m2
BU4 0 1 132,86 m2

Informacje podstawowe

 • Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa m., Warszawa, Wola, Jana Kazimierza 32/40
 • Powierzchnia:

  od 73 m2

  do 133 m2

 • Data oddania: Data oddania: 01.09.2018
 • Cena: Zapytaj
 • Materiał: beton
 • Liczba lokali użytkowych w inwestycji: 358
 • Liczba budynków: 3
 • Ogrzewanie: miejskie
 • Kanalizacja: miejska
 • Plac zabaw: TAK
 • Teren zamknięty: TAK
 • Winda: TAK
 • Telefon: TAK
 • Łącze internetowe: TAK
 • Ochrona: TAK
 • Usługi w budynku: TAK

Zobacz na mapie

Opis inwestycji

Nowe Odolany, nowa inwestycja na warszawskiej Woli, ulica Jana Kazimierza 32/40. Doskonała lokalizacja pozwala na sprawne przemieszczanie, do centrum miasta nawet w 10 minut. Głównymi arteriami drogowymi dzielnicy są ulice Wolska, Kasprzaka, Aleja Prymasa Tysiąclecia oraz Połczyńska. Dodatkowym atutem jest budowa drugiej linii metra co sprzyjać będzie dogodniej komunikacji. Do stacji Płocka będzie można dojechać tramwajem przy ulicy Kasprzaka.

Nowe Odolany to spójne architektoniczne osiedle złożone z trzech niezależnych budynków mieszkalnych w różnych wysokościach (od III do VIII kondygnacji) połączonych wspólną dwukondygnacyjną platformą garażową.
Zdecydowana większość mieszkań zaprojektowana z ekspozycją wschód-zachód.
W ofercie sprzedaży znajduje się 358 lokali mieszkalnych w metrażach od 25m2 do 90m2 oraz 401 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Developer proponuje klientom małe, ustawne powierzchnie z dużą ilością pomieszczeń. Mieszkania dwupokojowe już od 40m2, a trzypokojowe od 50m2.
Dodatkowo zaplanowano poręczne komórki lokatorskie w garażu oraz schowki i miejsca parkingowe na jednoślady. Na parterach budynków przewidziano łącznie 12 lokali usługowych.
Wjazd na teren osiedla bezpośrednio od ulicy Jana Kazimierza, dojazd do budynków zapewnią dwie drogi wewnętrzne. Na osiedlu przewidziano plac miejski z placem zabaw i miejscem wypoczynku wśród zieleni.

Wola to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która ma dużo do zaoferowania obecnym jak i przyszłym mieszkańcom.
W okolicy dostępnych jest wiele parków i innych atrakcji. Do głównych zaliczamy: Moczydło, park Sowińskiego, park Powstańców Warszawy, park Szymańskiego, Amfiteatr, Teatr Dramatyczny, Muzeum Powstania Warszawskiego, targ staroci na Kole.
Restauracje, puby, kawiarnie oraz centra handlowe pozwalają na pozostanie w dzielnicy po godzinach pracy co tworzy ogromną strefę komfortu oraz oszczędności czasu.

Promocja deweloperska

Skorzystaj

Promocja cenowa

Tydzień Dobrych Cen w inwestycji Nowe Odolany, rabaty nawet do 45 000 zł

Europejskie Centrum Inwestycyjne SA, które realizuje inwestycję Nowe Odolany na warszawskiej Woli, organizuje akcję promocyjną pt. „Tydzień Dobrych Cen”. W dniach 01-07 października 2017 r. dla ponad 20 mieszkań zakupionych w pakiecie wraz z komórką lokatorską i miejscami parkingowymi deweloper w swojej inwestycji umożliwi kupującym obniżenie ceny nawet do 45 000 zł.

Akcja dotyczy mieszkań 3 pokojowych w przedziale metrażowym od 53 do blisko 90 metrów kwadratowych.

 

Każdy zainteresowany, który zdecyduje się zakupić mieszkanie w pakiecie z dwoma garażami i komórką lokatorską, będzie mógł obniżyć jego całościową cenę nawet o 45 000 zł. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące promocji można będzie uzyskać w dniach 1-7 października w salonie przy ul. Jana Kazimierza 32/40. Liczba mieszkań objętych promocją jest ograniczona.

Zapytaj o szczegóły inwestycji

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Pozostałe inwestycje