Dane podstawowe

Na Życzliwej
PROFIT Development

Typ nieruchomości:


mieszkania

Lokalizacja:


województwo: dolnośląskie
powiat: Wrocław m.
miejscowość: Wrocław
dzielnica: Krzyki, Życzliwa 16

Powierzchnia:


57 m2
Termin oddania:
oddane do użytkowania
Zdjęcie 1/4

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Czekaj...
56,68 m2  
289 068,00 PLN  
4  
 
logo mieszkanie dla młodych
Oferta spełnia warunki programu Mieszkanie dla Młodych.
Szukaj ofert i czytaj więcej
Wróć do poprzedniego widoku   powrót »
logo mieszkanie dla młodych Oferty oznaczone symbolem MDM spełniają warunki programu Mieszkanie dla Młodych. Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Ilość budynków:

1

Ilość mieszkań w inwestycji:

109
Opis
OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE!
Mieszkaj blisko

Budynek „Na Życzliwej” leży w południowej części osiedla Krzyki.Wokolicy znajdują siętrzy wrocławskie parki: Południowy,Kleciński oraz Grabiszyński. Dzięki bliskości rozległych terenów zielonych mieszkańcy osiedla mogą korzystać zimponującej przestrzeni przeznaczonej do rekreacji i wypoczynku. Są to miejsca na sobotni piknik i popołudniowy spacer oraz place zabaw dla najmłodszych i boiska sportowe dla młodzieży.Szczególne powody do zadowolenia mogą mieć miłośnicy wycieczek rowerowych, którzy znajdą w okolicy trasy biegnące wzdłuż Ślęzy aż do Lasu Mokrzańskiego.

Dzięki rozwiniętej w najbliższym sąsiedztwie infrastrukturzemieszkańcy „Na Życzliwej” będą mieli do dyspozycji punkty handlowe, usługowe i restauracje, a także jednostki użyteczności publicznej, m.in.przedszkola, szkoły, urzędy, banki, przychodnie i specjalistyczne gabinety lekarski. Nie zawiodą się również Ci, którzy preferują zakupy w galeriach handlowych. W okolicy znajdują się bowiem trzy - CH Borek, CH Auchan i Bielany Park Handlowy.

Lokalizację wyróżnia dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa i transportowa. W okolicy są dwie pętle tramwajowe obejmujące kilka linii przecinających centrum oraz kilkanaście autobusowych, dzięki czemu z łatwością dotrzeć można w każdy zakątek Wrocławia. Główne arterie komunikacyjne – ul. Powstańców Śląskich oraz Obwodnica Śródmiejska -umożliwiają sprawny dojazd samochodem do centrum oraz innych dzielnic miasta.
Stąd również blisko jest do autostrady A4 a także AOW które umożliwiają nam sprawne podróżowanie zarówno na południe w stronę gór gdzie znajduje się większości atrakcji turystycznych Dolnego Śląska,jak i w pozostałych kierunkach - omijając centrum miasta.

Mieszkaj wygodnie

Budynek „Na Życzliwej” wyróżniają starannie zaprojektowane mieszkania o optymalnych proporcjach poszczególnych pomieszczeń. Dzięki przemyślanym rozkładom we wszystkich mieszkaniach mamy możliwość wyboru pomiędzy oddzielną jasną kuchnią a aneksem kuchennym połączonym z salonem. Duże okna zapewniają odpowiednie doświetlenie wszystkich pokoi.Do mieszkań na parterze przylegają ogródki o powierzchni do 156 m2, w mieszkaniach z antresolami znajdziemy tarasy o powierzchni do 49 m2, w pozostałych natomiast balkony i loggie o powierzchniach do 20,50 m2.
Przestronne klatki schodowe zaprojektowane z szczególną dbałością o detale i efekt wizualny, cichobieżne windy obsługujące wszystkie piętra budynku zapewnią komfortowe poruszanie się w ramach budynku. Natomiast zastosowanie systemu otwierania karatami zbliżeniowymi drzwi wejściowych sprawi, że łatwo i wygodnie do niego wejdziemy .
Na poziomie -1przewidziane zostały garaż wielostanowiskowy z wejściami wprost do klatek schodowych i bramą otwieraną zdalnie, w którym oprócz miejsc parkingowych znajdziemy stojaki na rowery. Ponadto również na poziomie parteru zaplanowane zostało pomieszczenie dla rowerów.


Mieszkaj nowocześnie

Nowoczesna prosta bryła budynku na planie litery U z łagodnie rozszerzającym się w kierunku południowym dziedzińcem zapewnia optymalne doświetlenie mieszkań. Elewacja stanowi rytmiczną kompozycję ciemnych prostokątów na białym tle tworzącą powtarzalny wzór. Z oddalenia elewacja wydaje się monochromatyczna. Z bliska jej postrzeganie zmienia się. Spody loggi w kolorze zielonym, stanowią akcent dzięki, któremu projektowany budynek "żyje" i zmienia się w zależności od miejsca, w którym znajduje się obserwator.

Bezpieczny zakup

Twoje pieniądze chronione są w 100%.
1. GWARANCJĘ NIEZMIENNOŚCI CENY I WARUNKÓW UMOWY.
2. PEWNY TERMIN ODBIORU MIESZKANIA.
3. KOMPLETNĄ INFORMACJE NA TEMAT INWESTYCJI

Grupa PROFIT Development jest sprawdzonym deweloperem, który nieprzerwanie od 11 lat działa na rynku. W tym czasie zrealizowaliśmy 16 inwestycji, w ramach, których powstało ponad 1700 mieszkań


Proszę czekać...
E-mail znajomego *
Twój e-mail
Tytuł listu
Treść wiadomości
Proszę czekać...
* Oferty zostały zakwalifikowane do programu na podstawie danych dostarczonych przez dewelopera. Za zmianę tych danych serwis Domiporta.pl nie odpowiada. Czytaj w regulaminie
Zapytaj o tę nieruchomość
(71) 388 40 11
Nie zapomnij powiedzieć, żę znalazłeś/aś to ogłoszenie na Domiporta.pl
ul. Szczęśliwa 33 (10 p.), 53-445 Wrocław
Tel.: 71 388 40 11
Proszę czekać...
Nowość! Oferta kredytowa dla tej nieruchomości!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mediasoft Polska sp. z o. o. zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r.\ Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną zgodnie z ustawą 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204).