Inwestycja: Murapol- Osiedle Poznańska- nowe mieszkanie już od 854 zł/miesięcznie Kraków , Krowodrza, Poznańska

Zapytaj o cenę

Inwestycja: Murapol- Osiedle Poznańska- nowe mieszkanie już od 854 zł/miesięcznie
Zapytaj o ofertę
MURAPOL S.A Murapol S.A. Oddział Kraków ul. Poznańska 7, 30-012 Kraków
Zapytaj o ofertę
Cena
Zapytaj
Powierzchnia

od 54 m2

do 55 m2

Pokoje

3

Mieszkania dostępne w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena
FA010 0 3 55,35 m2
FB010 0 3 55,42 m2
G106 1 3 54,54 m2
G506 5 3 54,56 m2
G206 2 3 54,54 m2
FA211 2 3 55,35 m2
G012 0 3 54,21 m2

Informacje podstawowe

 • Lokalizacja: małopolskie, Kraków m., Kraków , Krowodrza, Poznańska
 • Powierzchnia:

  od 54 m2

  do 55 m2

 • Data oddania: Oddane do użytkowania
 • Cena: Zapytaj
 • Liczba mieszkań w inwestycji: 569
 • Liczba budynków: 3
 • Winda: TAK

Zobacz na mapie

Opis inwestycji

MURAPOL POZNAŃSKA

Nowoczesna inwestycja zaledwie 2 km od Rynku i Dworca Głównego, blisko parków, szeroki wybór metraży mieszkań – to Murapol Poznańska

Murapol Poznańska, to osiedle łączące w sobie zalety wynikające z położenia w niewielkiej odległości do Rynku, a jednocześnie z bogactwa zieleni w sąsiedztwie. Na inwestycję składają się trzy budynki o nowoczesnej i eleganckiej formie. W ramach pierwszego etapu powstało 210 mieszkań (kawalerek, dwupokojowych, trzypokojowych) w najbardziej poszukiwanych metrażach: od 27 do 80 mkw. Z kolei w drugim etapie zaprojektowane zostały kolejne budynki. Zbudowano w nich łącznie 359 mieszkań (od kawalerek do czteropokojowych). Każde z mieszkań posiada balkon lub przestronny ogródek. Metraże lokali kształtują się w przedziale: 21-67 mkw. Inwestycja zyskała zielony dziedziniec oraz plac zabaw. Wygodną komunikację na wyższe kondygnacje zapewniają ciche windy. We wszystkich budynkach zaplanowano podziemne garaże, które pomieszczą kilkaset samochodów.

Lokalizacja

2 KM OD RYNKU GŁÓWNEGO
Murapol Poznańska, to inwestycja powstająca w centrum Krakowa, zaledwie 2 km od Rynku i Dworca Głównego. Prestiżowa lokalizacja umożliwia wygodne poruszanie się po centrum miasta na piechotę, bądź rowerem.

TERENY ZIELONE I REKREACYJNE
Ciszę oraz motywację do sportowej aktywności mieszkańcy odnajdą w parku Wyspiańskiego, parku Krakowskim, na słonecznych Błoniach a także w rewitalizowanych Ogrodach Łobzów.

SPRAWNA KOMUNIKACJA MIEJSKA
Tuż przy osiedlu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co ułatwi mieszkańcom szybki dojazd w każde miejsce Krakowa bez konieczności korzystania z samochodu.

WYGODA DZIĘKI INFRASTRUKTURZE
Kilka minut spacerem od osiedla funkcjonują przedszkola oraz szkoły. Blisko są również bank, poczta i przychodnia. Na zakupy można wybrać się do supermarketu oddalonego o 500 metrów.

DOSTĘP DO ROZRYWKI
Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do atrakcji i zabytków miasta. Kino, teatr, centra handlowe oraz restauracje znajdują się tuż za rogiem. Blisko osiedla działają siłownia oraz basen.

SZYBKI DOJAZD DO DWORCA
Zaledwie 2 km od inwestycji oddalony jest Dworzec Główny i Regionalny Dworzec Autobusowy. Ułatwi to mieszkańcom planowanie podróży i pozwoli oszczędzić czas potrzebny na dojazd.

Zapytaj o szczegóły inwestycji

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Pozostałe inwestycje