425 000 zł
Inwestycja: Koncertowa Dolina
425 000 zł
Zapytaj o ofertę
Grupa domlublin.pl Biuro Sprzedaży Ul. Królewska 8/1
Zapytaj o ofertę
Cena
425 000 zł
Powierzchnia

80 m2

Pokoje

4

Mieszkania dostępne w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena MDM
Bud6.M2 0 4 79,88 m2 5 320 zł/m2 425 000 zł NIE
Bud6.M6 1 4 79,88 m2 5 320 zł/m2 425 000 zł NIE

Informacje podstawowe

 • Lokalizacja: lubelskie, lubelski, Lublin, Choiny, Koncertowa
 • Powierzchnia: 80 m2
 • Data oddania: Oddane do użytkowania
 • Cena: 425 000 zł
 • Materiał: pustak
 • Liczba mieszkań w inwestycji: 180
 • Liczba budynków: 8
 • Ogrzewanie: miejskie
 • Kanalizacja: miejska
 • Plac zabaw: TAK
 • Winda: TAK
 • Telefon: TAK
 • Telewizja kablowa: TAK

Zobacz na mapie

Opis inwestycji

Koncertowa Dolina – luksusowe mieszkania w standardowej cenie

Energooszczędność, wysoki standard wykończenia, możliwość samodzielnej aranżacji mieszkania. To tylko niektóre cechy nowej inwestycji Grupy domlublin.pl przy ul. Koncertowej.

Nowoczesne lubelskie osiedle Koncertowa Dolina to precedensowa inwestycja nie tylko w Lublinie, ale w skali całego kraju. Głównym założeniem jest zastosowanie najwyższej klasy materiałów, co bezpośrednio przełoży się na komfort i zadowolenie klientów. Nowi mieszkańcy mogą też liczyć na dużo niższe rachunki za ogrzewanie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii opłata za 50 metrowe mieszkania wyniesie zamiast standardowych 180 zł, zaledwie 60 zł.

Grupa domlublin.pl zdecydowała się na wykorzystanie do budowy najwyższej klasy materiałów izolacyjnych, okien pasywnych i wentylacji z rekuperacją, które pozwolą na zmniejszenie zużycia energii cieplnej prawie trzykrotnie w porównaniu do obowiązujących norm. W połączeniu z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii mieszkania będą pochłaniały bardzo mało energii cieplnej.

Koncertowa Dolina to idealna lokalizacja dla ludzi lubiących spokój. Bloki w niskiej zabudowie zajmą bowiem tylko 20 procent powierzchni działki zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ul. Koncertowej i Karkonoskiej. Dzięki temu znajdzie się sporo miejsca na tereny rekreacyjne: boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym, boisko trawiaste, plac zabaw, urządzenia siłowni zewnętrznej, aleja spacerowa biegnąca dnem doliny o ciekawym ukształtowaniu terenu w otoczeniu zieleni, pobliski klub jeździecki, bezpośredni dostęp do ścieżki rowerowej.

W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 37 do 93 z możliwością łączenia mieszkań w większe. Możliwość realizacji wykończenia mieszkań na podstawie projektu budowlanego, skorzystania z projektu zamiennego lub wykonanie własnej aranżacji. W standardzie każdego mieszkania znajdą się: wykończone balkony, gładzie, powłoka malarska, podejścia pod urządzenia sanitarne, armatura grzewcza, sterująca ciepłem i wentylacją, markowa armatura elektryczna, sieci: tv, lan, telefoniczna oraz światłowód, wentylacja mechaniczna z rekuperacją oraz klimatyzacja. Wysokiej klasy drzwi wejściowe, okna pasywne trzyszybowe, parapety z aglomarmuru. To wszystko bez dodatkowych dopłat.

Zapytaj o szczegóły inwestycji

Skontaktuj się
Informujemy, że administratorem podanych... (rozwiń)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Sprawdź w 5 minut wysokość raty.
Porównujemy oferty aż 16 banków!
Podaj swój numer. Oddzwonimy.
Niepoprawny numer telefonu
X Wyrażam zgodę na kontakt eksperta Notus Finanse
w celu przestawienia oferty kredytu hipotecznego
Oblicz ratę kredytu