Zapytaj o cenę

Inwestycja: Kamerata
Zapytaj o ofertę
J.W. Construction Holding S.A. Biuro sprzedaży Bernadowo Park i Kamerata ul. Leśna 20, 81-549 Gdynia
Zapytaj o ofertę
Cena
Zapytaj
Powierzchnia

od 38 m2

do 60 m2

Pokoje

2 - 3

Mieszkania dostępne w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena MDM
A7.0.2 0 2 37,96 m2 NIE
A5.2.6 2 3 59,82 m2 NIE

Informacje podstawowe

 • Lokalizacja: pomorskie, Gdynia m., Gdynia, Gdynia, Mały Kack, Sochaczewska
 • Powierzchnia:

  od 38 m2

  do 60 m2

 • Data oddania: Data oddania: 01.05.2018
 • Cena: Zapytaj
 • Data dodania: 29 września 2016
 • Teren zamknięty: TAK
 • Winda: TAK
 • Ochrona: TAK

Zobacz na mapie

Inwestycja: Kamerata

Opis inwestycji

Osiedle Kamerata zlokalizowane jest w dzielnicy willowej, przy ulicy Sochaczewskiej u zbiegu z ul. Płocką. Dzięki wyjątkowemu położeniu na skarpie z okien apartamentów roztacza się piękny widok na panoramę Gdyni. Inwestycję tworzy 9 eleganckich, nowoczesnych i funkcjonalnych budynków o niskiej zabudowie, zaprojektowanych przez renomowaną pracownię architektoniczną. Swoim charakterem design nawiązuje do gdyńskiego modernizmu. W każdym z budynków znajduje się maksymalnie 6 apartamentów, każdy z imponującym tarasem.

Kamerata to inwestycja dla ludzi wymagających, zarówno singli jak i rodzin z dziećmi - w ofercie dostępne są metraże od 35 do 122 mkw. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostały również hale garażowe oraz komórki lokatorskie, przypisane do każdego lokalu. Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie osiedle zostało ogrodzone, jest strzeżone i monitorowane.

Okolice osiedla to mekka dla osób lubiących aktywnie spędzać czas - w pobliżu jest wiele terenów zielonych, w tym rezerwat przyrody "Kacze Łęgi" oraz profesjonalnych ośrodków sportowych. Lokalizacja posiada dostęp do doskonałej infrastruktury, w okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz trolejbusowe, zapewniające szybki dojazd do Sopotu oraz Gdyni, centra handlowe, szkoły oraz przychodnie lekarskie. Dojazd do centrum zajmuje 10 minut. W przyszłości w okolicy osiedla powstanie pomorska kolej metropolitalna, zapewniająca komfortową komunikację z Gdańskiem, w tym portem lotniczym im. Lecha Wałęsy.

Zapytaj o szczegóły inwestycji

Skontaktuj się
Informujemy, że administratorem podanych... (rozwiń)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Pozostałe inwestycje