Inwestycja: Domy w zabudowie bliźniaczej Olsztyn, Gutkowo, Księcia Jaremy 35

495 000 zł
Inwestycja: Domy w zabudowie bliźniaczej
495 000 zł
Zapytaj o ofertę
Domestic s.c.
Zapytaj o ofertę
Cena
495 000 zł
Powierzchnia

119 m2

Domy dostępne w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena MDM
7B 119,26 m2 4 151 zł/m2 495 000 zł NIE
7A 119,26 m2 4 151 zł/m2 495 000 zł NIE
6B 119,26 m2 NIE

Informacje podstawowe

  • Lokalizacja: warmińsko-mazurskie, olsztyński, Olsztyn, Gutkowo, Księcia Jaremy 35
  • Powierzchnia: 119 m2
  • Data oddania: Planowana
  • Cena: 495 000 zł
  • Materiał: cegła
  • Liczba domów w inwestycji: 14
  • Liczba budynków: 14
  • Ogrzewanie: gazowe
  • Kanalizacja: miejska

Zobacz na mapie

Opis inwestycji

Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Księcia Jaremy to zespół 14 segmentów położonych w granicach administracyjnych Olsztyna, w nowej części prestiżowego osiedla Gutkowo. Jest to kameralne osiedle, z jednej strony otoczone terenami zieleni naturalnej oraz lasów, a z drugiej strony z perspektywą doskonałego, szybkiego dojazdu do centrum miasta w ramach realizacji budowy ulicy.
Wszystkie realizowane budynki posiadają kompletne wykończenie: tynki wewnętrzne, instalacje elektryczne, instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacji sanitarnej oraz instalacje centralnego ogrzewania wraz z kotłem i grzejnikami. Każdy z budynków posiada wykończoną, zagospodarowaną i ogrodzoną działkę wraz z wykończonymi tarasami oraz podejściami i podjazdami z kostki polbrukowej. Są to budynki o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, realizowane według nowej technologii budowy, z nowymi energooszczędnymi standardami do tzw. szybkiego zamieszkania.
Powierzchnia poszczególnych segmentów waha się od 133 m2 do 138 m2. Powierzchnia działek od ok 300 m2 do ok 470 m2.
Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Księcia Jaremy, to świetne miejsce do zamieszkania: nowa część osiedla domków jednorodzinnych na obrzeżach miasta, objęta planem zagospodarowania przestrzennego wśród lasów i jezior. Zespół realizowanych domów leży w wyjątkowym miejscu, gdyż częściowo otoczone jest lasem i terenami zieleni (niektóre działki wręcz graniczą ze ścianą lasu) i jednocześnie leży u stóp głównej drogi dojazdowej do centrum miasta (ul. Bałtycka), zapewniając tym samym szybki, wygodny wyjazd z osiedla. W bliskiej perspektywie budowa ulicy Nowobałtyckiej, a wraz z nią budowa chodników, ścieżki rowerowej oraz dla ruchu samochodowego – budowa dwupasmowej drogi zaczynającej się od miejsca specjalnego lewoskrętu do osiedla, a kończącej się w centrum miasta (rondo Schumana-Grunwaldzka-Artyleryjska).
Najbliższy sklep od osiedla to tylko 200 m. Przystanek komunikacji miejskiej to odległość ok 150 m. Szkoła, przedszkole to odległość ok 700 m – dojście nowowybudowanym chodnikiem w ramach realizacji ul. Nowobałtyckiej, bez przekraczania ulicy Bałtyckiej.

Zapytaj o szczegóły inwestycji

Skontaktuj się
Informujemy, że administratorem podanych... (rozwiń)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Sprawdź w 5 minut wysokość raty.
Porównujemy oferty aż 16 banków!
Podaj swój numer. Oddzwonimy.
Niepoprawny numer telefonu
X Wyrażam zgodę na kontakt eksperta Notus Finanse
w celu przestawienia oferty kredytu hipotecznego
Oblicz ratę kredytu