Informacje o deweloperze

Jeśli poszukują Państwu doświadczonego dewelopera w Warszawie, zapraszamy do nas. Firma deweloperska Barc Warszawa S.A. działa już od 1995 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele poważnych inwestycji – są wśród nich między innymi Nadbudowa Ministerstwa Sprawiedliwości, dwa biurowce w centrum Warszawy, Osiedle Domków Jednorodzinnych „ Słoneczna Polana" w Magdalence, Osiedla mieszkaniowe: „Narwik" na Bemowie, „Rodzina Połanieckich" na Chomiczówce, „Osiedle Pod Dębami" na Białołęce, Rezydencje: „Przy Ratuszu" na Bemowie i „Orzeszkowej" w Piastowie.

Specjalnością firmy jest budowa i sprzedaż budynków wielorodzinnych – naszymi Klientami są zarówno osoby szukające swojego pierwszego mieszkania, jak też i ci, którzy chcą zmienić mieszkanie na nowe. W ofercie mamy małe i większe mieszkania zlokalizowane w Warszawie i okolicach. Prowadzimy też sprzedaż domów jednorodzinnych.

Polegamy wyłącznie na sprawdzonych ekipach budowlanych oraz solidnych, bezpiecznych materiałach. Przy projektowaniu i budowie mieszkań wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. W ofercie firmy deweloperskiej Barc Warszawa S.A. znajdą Państwo mieszkania i domy o najbardziej poszukiwanych metrażach: mieszkania od 24 do 87 m2 z widnymi kuchniami, balkonami lub tarasami.

Już 5000 osób skorzystało z naszych usług i wybrało wybudowane przez nas mieszkania. Firma deweloperska Barc Warszawa S.A. jest często polecana przez Klientów jako godny zaufania i solidny deweloper.

Skontaktuj się

Skontaktuj się
Informujemy, że administratorem podanych... (rozwiń)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Dostępne inwestycje

31 mieszkań spełnia Twoje kryteria wyszukiwania Zobacz

Zamknij