1. Lokale usługowe
 2. lokale usługowe do wynajęcia
 3. mazowieckie
 4. Warszawa
 5. Ochota

Lokal użytkowy Warszawa, Ochota, ulica GRÓJECKA, WITRYNY Lokal użytkowy na wynajem, 359,02 m2

46 673
Cena

46 673 zł

Powierzchnia

359,02 m2

Liczba pomieszczeń

2

Informacje podstawowe

 • Kategoria: Lokale użytkowe na wynajem
 • Lokalizacja:
  Warszawa, Ochota, ulica GRÓJECKA, WITRYNY
 • Cena:

  46 673 zł

 • Cena za m2 130 zł/m2
 • Przeznaczenie: usługi
 • Liczba pomieszczeń: 2
 • Liczba pięter w budynku: 6
 • Rok budowy: 1960
 • Powierzchnia całkowita:359,02 m2
 • Minimalna oferowana powierzchnia:359,02 m2
 • Lokalizacja: województwo: mazowieckie powiat: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Ochota ulica: ulica GRÓJECKA, WITRYNY

Zobacz na mapie

Zamknij

Opis

LOKAL handlowy na parterze usytuowany jest bezposrednio przy ulicy GRÓJECKIEJ, na odcinku pomiędzy Placem Zawiszy, a Placem Narutowicza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Urząd Gminy Ochota, Bank PKO BP SA, apteka Ziko, sklep spożywczy, klub fitness. LOKAL posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz dodatkowe od strony wewnętrznego podwórka. WITRYNY: od strony frontowej ściany. Lokal podzieolony na dwie strefy, salal sprzedazy o powierzchni 264 m2 oraz zaplecza o powierzchni ok 94 m2. Stan techniczny bardzo dobry. świetna ekspozycja. Przez ostatnie 5 lat lokal wykorzystywany był jako drogeria. MEDIA: - instalacja wodociągowa nowa, zasilanie z sieci miejskiej - rury PCV; - instalacja elektryczna oświetlenia ogólnego i gniazd wtykowych, sterownicza; - instalacja kanalizacji sanitarnej z odprowadzeniem ścieków do kanalizacji miejskiej; - instalacja ciepłej wody użytkowej - zasilanie z węzła cieplnego znajdującego się w budynku, rury PCV; - instalacja centralnego ogrzewania z rur stalowych, stalowe zasilanie z dala czynne z sieci miejskiej, grzejniki stalowe oraz części aluminiowych; Stawka czynszu netto plus VAT. Dodatkowo opłaty za eksploatację ryczałt ok 8 zł netto za m2 i media. Wymagana kaucja. Preferowana długoterminowa umowa najmu. PARKOWANIE: Ogólnodostępne miejsca postojowe wzdłuż ulicy (strefa płatna). DODATKOWE INFORMACJE: Budynek, w którym znajduje się LOKAL jest bardzo zadbany, po przeprowadzeniu remontów generalnych. Miejsce reprezentacyjne i jest to bardzo ROZPOZNAWALNY adres. Bardzo duże natężenie ruchu kołowego i pieszego. Ulica Grójecka jest główną ulicą dzielnicy Ochota, wzdłuż której,na parterach budynków usytuowane są lokale handlowe i usługowe. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. UWAGA - możliwość zwiększenia metrażu do 460 m2 lub zmniejszenia i podziału lokalu na ok 200 m2, Niniejsza propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Numer oferty: 51501/118/OSD/W

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Skontaktuj się
Chcę otrzymywać od Trader.com (Polska) Sp. z o.o. informacje o ofertach Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o. informacji o ofertach zamieszczanych w serwisie Domiporta.pl oraz informacji marketingowych dotyczących partnerów biznesowych z branży nieruchomościowej i finansowej, na podane przeze mnie dane kontaktowe za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji, w szczególności w formie newslettera oraz usługi „Giełdy Leadów” opisanej w Regulaminie (dowiedz się więcej)
(dowiedz się więcej)
Jak wycofać zgodę

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.