ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

90,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

190 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

-

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

inny

Szczegóły oferty ARE-DS-829 Data dodania: 10 dni temu

Lokalizacja

Białystok, Centrum, Podleśna

Opis oferty


OFERTA SPRZEDAŻY - DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z DOMEM | UL. PODLEŚNA | ŚRÓDMIEŚCIE | BIAŁYSTOK

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Podleśnej na osiedlu Śródmieście w Białymstoku — jednej z najbardziej pożądanych i perspektywicznych lokalizacji miasta.
 

Nieruchomość stanowi działka o powierzchni 190 m² zabudowana podpiwniczonym domem z okresu przedwojennego o powierzchni ok 90m2. Budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków, co daje szerokie możliwości przebudowy, rozbudowy lub realizacji nowej inwestycji.

Największym atutem nieruchomości jest przeznaczenie terenu pod zabudowę wielorodzinną oraz usługową, co czyni tę ofertę idealną zarówno dla inwestora, jak i dewelopera poszukującego gruntu w ścisłym centrum miasta.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
• topowa lokalizacja - ścisłe Śródmieście Białegostoku
• teren przeznaczony pod zabudowę wielorodzinną i usługową
• dom podpiwniczony
• budynek przedwojenny z klimatem i potencjałem
• brak wpisu do rejestru zabytków
• doskonała inwestycja kapitału
• świetna komunikacja i pełna infrastruktura miejska w zasięgu kilku minut

To miejsce daje ogromne możliwości — od kameralnej inwestycji mieszkaniowej, przez lokale usługowe, aż po nowoczesny projekt premium w jednej z najlepszych części Białegostoku.

Nieruchomości w tej lokalizacji pojawiają się niezwykle rzadko.

Zapraszam do kontaktu, oraz składania ofert zakupu.

OFERTA Z KLAUZULĄ WYŁĄCZNOŚCI

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Justyna Wińska (licencja nr: 19033)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Numer oferty: ARE-DS-829
Nr licencji zawodowej: 19033

Statystyki ogłoszenia:

oko