Inwestycja: Koncertowa Dolina Lublin, Choiny, Koncertowa Mieszkanie na sprzedaż 72,8 m2 3 pokoje

Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Koncertowa Dolina Mieszkanie na sprzedaż 72,8 m2 3 pokoje
72,80 m2 325 000 zł
Zapytaj o ofertę
Grupa domlublin.pl Biuro Sprzedaży Lublin
Królewska 8/1
Cena
325 000 zł
Powierzchnia

72,80 m2

Pokoje

3

Piętro

2

Informacje podstawowe

 • Powierzchnia: 72,80 m2
 • Lokalizacja: lubelskie, lubelski, Lublin, Choiny, Koncertowa
 • Data oddania: Oddane do użytkowania
 • Cena:

  325 000 zł

 • Piętro: 2
 • Ogrzewanie: miejskie
 • Liczba pokoi: 3
 • Kanalizacja: miejska
 • Materiał: pustak
 • Garaż podziemny: TAK
 • Balkon: TAK
 • Widna kuchnia: TAK

Opis mieszkania

Koncertowa Dolina – luksusowe mieszkania w standardowej cenie

Energooszczędność, wysoki standard wykończenia, możliwość samodzielnej aranżacji mieszkania. To tylko niektóre cechy nowej inwestycji Grupy domlublin.pl przy ul. Koncertowej.

Nowoczesne lubelskie osiedle Koncertowa Dolina to precedensowa inwestycja nie tylko w Lublinie, ale w skali całego kraju. Głównym założeniem jest zastosowanie najwyższej klasy materiałów, co bezpośrednio przełoży się na komfort i zadowolenie klientów. Nowi mieszkańcy mogą też liczyć na dużo niższe rachunki za ogrzewanie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii opłata za 50 metrowe mieszkania wyniesie zamiast standardowych 180 zł, zaledwie 60 zł.

Grupa domlublin.pl zdecydowała się na wykorzystanie do budowy najwyższej klasy materiałów izolacyjnych, okien pasywnych i wentylacji z rekuperacją, które pozwolą na zmniejszenie zużycia energii cieplnej prawie trzykrotnie w porównaniu do obowiązujących norm. W połączeniu z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii mieszkania będą pochłaniały bardzo mało energii cieplnej.

Koncertowa Dolina to idealna lokalizacja dla ludzi lubiących spokój. Bloki w niskiej zabudowie zajmą bowiem tylko 20 procent powierzchni działki zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ul. Koncertowej i Karkonoskiej. Dzięki temu znajdzie się sporo miejsca na tereny rekreacyjne: boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym, boisko trawiaste, plac zabaw, urządzenia siłowni zewnętrznej, aleja spacerowa biegnąca dnem doliny o ciekawym ukształtowaniu terenu w otoczeniu zieleni, pobliski klub jeździecki, bezpośredni dostęp do ścieżki rowerowej.

W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 37 do 93 z możliwością łączenia mieszkań w większe. Możliwość realizacji wykończenia mieszkań na podstawie projektu budowlanego, skorzystania z projektu zamiennego lub wykonanie własnej aranżacji. W standardzie każdego mieszkania znajdą się: wykończone balkony, gładzie, powłoka malarska, podejścia pod urządzenia sanitarne, armatura grzewcza, sterująca ciepłem i wentylacją, markowa armatura elektryczna, sieci: tv, lan, telefoniczna oraz światłowód, wentylacja mechaniczna z rekuperacją oraz klimatyzacja. Wysokiej klasy drzwi wejściowe, okna pasywne trzyszybowe, parapety z aglomarmuru. To wszystko bez dodatkowych dopłat.

Jedno z pierwszych w Polsce osiedli mieszkaniowych budynków wielorodzinnych o parametrach energooszczędnych realizujemy w Lublinie. Nasze osiedle położone będzie przy ulicy Koncertowej. Usytuowanie w cichej okolicy i niska, willowa zabudowa sprawi, że nasze mieszkania będą dobrym miejscem do odpoczynku.

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA:

LOKALIZACJA – Lublin, Choiny, ul. Koncertowa.

ZABUDOWA – niska zabudowa budynkami dwupiętrowymi o kameralnej architekturze, wyposażonymi w windy, parking podziemny z rowerowniami oraz otoczenie zieleni (tylko 20% zabudowy) będą tworzyły przyjazny klimat na osiedlu Koncertowa Dolina.

INNOWACYJNIE I ENERGOOSZCZĘDNIE – wykorzystanie do budowy najwyższej klasy materiałów izolacyjnych, okien pasywnych i wentylacji z rekuperacją, pozwolą na zmniejszenie zużycia energii cieplnej prawie trzykrotnie w porównaniu do obowiązujących norm. W połączeniu z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii mieszkania będą pochłaniały bardzo mało energii cieplnej. Dodatkowo chłodzenie podniesie komfort mieszkania.

REKREACJA – boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym, boisko trawiaste, plac zabaw, urządzenia siłowni zewnętrznej, aleja spacerowa biegnąca dnem doliny o ciekawym ukształtowaniu terenu w otoczeniu zieleni, pobliski klub jeździecki, bezpośredni dostęp do ścieżki rowerowej, wszystko to umożliwi mieszkańcom osiedla spokojny lub aktywny wypoczynek.

WYGODNA KOMUNIKACJA – łatwy dojazd do każdego miejsca w Lublinie, dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz szkół, przedszkoli i obiektów handlowych. Na osiedlu będą miejsca postojowe dla samochodów, motocykli i rowerów na zewnątrz oraz w garażach podziemnych.

MIESZKANIA I APARTAMENTY – w ofercie mieszkania o powierzchni od 37,33 m2 do 83,88 m2 z możliwością łączenia mieszkań w większe. Możliwość realizacji wykończenia mieszkań na podstawie projektu budowlanego, skorzystania z projektu zamiennego lub wykonanie własnej aranżacji.

W STANDARDZIE WYKOŃCZENIA – wykończone balkony, tynki gipsowe, powłoka malarska, podejścia pod urządzenia sanitarne, armatura grzewcza, sterująca ciepłem i wentylacją, markowa armatura elektryczna, sieci: tv, lan, telefoniczna oraz światłowód, wentylacja mechaniczna z rekuperacją i chłodzeniem. Wysokiej klasy okna i drzwi wejściowe, parapety z aglomarmuru. Dla każdego mieszkania zbilansowane będzie półtora miejsca postojowego dla samochodów, miejsce postojowe dla motocykli i rowerów.

TO WSZYSTKO W CENIE MIESZKANIA