Inwestycja: Koncertowa Dolina Lublin, Choiny, Koncertowa Mieszkanie na sprzedaż 72,25 m2 3 pokoje (1.5)

Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Koncertowa Dolina Mieszkanie na sprzedaż 72,25 m2 3 pokoje (1.5)
72,25 m2 340 000 zł
Zapytaj o ofertę
Grupa domlublin.pl Biuro Sprzedaży Lublin
Królewska 8/1
Cena
340 000 zł
Powierzchnia

72,25 m2

Pokoje

3

Piętro

parter

Informacje podstawowe

 • Numer referencyjny: 1.5
 • Powierzchnia: 72,25 m2
 • Lokalizacja: lubelskie, lubelski, Lublin, Choiny, Koncertowa
 • Data oddania: Oddane do użytkowania
 • Cena:

  340 000 zł

 • Piętro: parter
 • Ogrzewanie: miejskie
 • Liczba pokoi: 3
 • Kanalizacja: miejska
 • Materiał: pustak

Opis mieszkania

Jedno z pierwszych w Polsce osiedli mieszkaniowych budynków wielorodzinnych o parametrach energooszczędnych realizujemy w Lublinie. Nasze osiedle położone będzie przy ulicy Koncertowej. Usytuowanie w cichej okolicy i niska, willowa zabudowa sprawi, że nasze mieszkania będą dobrym miejscem do odpoczynku.

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA:

LOKALIZACJA – Lublin, Choiny, ul. Koncertowa.

ZABUDOWA – niska zabudowa budynkami dwupiętrowymi o kameralnej architekturze, wyposażonymi w windy, parking podziemny z rowerowniami oraz otoczenie zieleni (tylko 20% zabudowy) będą tworzyły przyjazny klimat na osiedlu Koncertowa Dolina.

INNOWACYJNIE I ENERGOOSZCZĘDNIE – wykorzystanie do budowy najwyższej klasy materiałów izolacyjnych, okien pasywnych i wentylacji z rekuperacją, pozwolą na zmniejszenie zużycia energii cieplnej prawie trzykrotnie w porównaniu do obowiązujących norm. W połączeniu z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii mieszkania będą pochłaniały bardzo mało energii cieplnej. Dodatkowo chłodzenie podniesie komfort mieszkania.

REKREACJA – boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym, boisko trawiaste, plac zabaw, urządzenia siłowni zewnętrznej, aleja spacerowa biegnąca dnem doliny o ciekawym ukształtowaniu terenu w otoczeniu zieleni, pobliski klub jeździecki, bezpośredni dostęp do ścieżki rowerowej, wszystko to umożliwi mieszkańcom osiedla spokojny lub aktywny wypoczynek.

WYGODNA KOMUNIKACJA – łatwy dojazd do każdego miejsca w Lublinie, dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz szkół, przedszkoli i obiektów handlowych. Na osiedlu będą miejsca postojowe dla samochodów, motocykli i rowerów na zewnątrz oraz w garażach podziemnych.

MIESZKANIA I APARTAMENTY – w ofercie mieszkania o powierzchni od 37,33 m2 do 83,88 m2 z możliwością łączenia mieszkań w większe. Możliwość realizacji wykończenia mieszkań na podstawie projektu budowlanego, skorzystania z projektu zamiennego lub wykonanie własnej aranżacji.

W STANDARDZIE WYKOŃCZENIA – wykończone balkony, tynki gipsowe, powłoka malarska, podejścia pod urządzenia sanitarne, armatura grzewcza, sterująca ciepłem i wentylacją, markowa armatura elektryczna, sieci: tv, lan, telefoniczna oraz światłowód, wentylacja mechaniczna z rekuperacją i chłodzeniem. Wysokiej klasy okna i drzwi wejściowe, parapety z aglomarmuru. Dla każdego mieszkania zbilansowane będzie półtora miejsca postojowego dla samochodów, miejsce postojowe dla motocykli i rowerów.

TO WSZYSTKO W CENIE MIESZKANIA